Neuobičajeni tipovi vozila na linijama 2023.

Autor zag, Siječanj 01, 2023, 01:03:14

smogovci.bbb2

Izgleda da se ustalio MAN na 221
Fotka >hammer<
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Putnik79

Zato se i nije moga sastati sa vremenom kak treba danas.....

smogovci.bbb2

U čemu je problem?! Izlazi sa stajališta jednako brzo/sporo kao i Citaro 08/9
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Putnik79

Voziš svaki dan jedan i drugi pa znaš, ili se samo praviš pametan/na!?

421

Danas je na 221 bilo zanimljivo: 560,548,209 i 589.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Citat: Putnik79  u Svibanj 17, 2023, 15:37:18Voziš svaki dan jedan i drugi pa znaš, ili se samo praviš pametan/na!?
Autobus je odličan i nek ih sve premjeste u NZG. To što ti nabijaš po gasu pa neće ići, vrati se u AŠ ili pitaj Kleopatru kak se vozi
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Putnik79

Ma da ipak je to pamet ili možda manjak kakvih hormona,nisam siguran.Kleopatra!?Nisam upućen tko je to.Vas "dvije" ste možda prijateljice?
ŠČ!

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Putnik79

#758
421, evo po nalogu pitam tko je Kleopatra?Koliko vidim očito neka važna osoba u Zetu ili ja ne pratim toliko situaciju!!

smogovci.bbb2

 To je tvoja kolegica, vozačica u APD. Prije je imala frizuru ala Kleopatra. Sad je plavuša. Nema cukanja, naglog polaska, kočenja. Žena vozi thumbs  perfeto
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

conecto

Muških vozača koji tako voze nema?

Ne znam kak je uopće taj ZET vozio dok se one nisu pojavile
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Putnik79

#761
Citat: smogovci.bbb2  u Svibanj 18, 2023, 13:49:49To je tvoja kolegica, vozačica u APD. Prije je imala frizuru ala Kleopatra. Sad je plavuša. Nema cukanja, naglog polaska, kočenja. Žena vozi thumbs  perfeto
Neznam gdje ti misliš da ja radim ali ja neznam takvu kolegicu.Što se tiče ženskih cvajtera(smogovac čitaj,cvajtera) o ženama kao takvim sve najnaj bolje, dapače imao sam jednu na malo dužim putovanjima od ovih Zetovih.Moram samo reci riječi hvale, vozi kao violinu ali to sve ne znači da su Bogom dane i da ne postoje i muški vozači jednako dobri.Na turama ti takva vožnja nosi i dobru bakšu između ostalog.

421

Svi smo mi Kleopatra.
Netko prije, netko poslije. Netko nikad.
Mali broj kolegica doživljava filoginiju od strane vrha garaže/disponenata/prometnika, pa ih ne možeš vidjeti na linijama poput 107, 216/276, 203, 226, 268 dok ostatak od istih trpi mizoginiju. Nepravedno.
Obzirom da si ONO, očekivano si našlo uzor u Kleopatri kako bi omalovažilo sve ostale koji nisu poput vas dvoje.


 

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Putnik79


luka1234