Zajedničke fotografije autobusa

Autor sniff, Ožujak 11, 2016, 14:14:52

mate

14.5. u krugu Tehnološkog centra NG

mate


mate

22.5. u Termama Jezerčica

mate

Petice na Jankovcu; inače za one koji ne znaju - Jankovac - prijemni centar PP Papuk u blizini Slatinskog Drenovca, autobusom je zbilja izazovno doći, pogotovo cestom koja od Velike vodi prema Jankovcu, dok od Ćeralija i Sl. Drenovca je nešto bolja cesta, ali i dalje je veoma izazovna, pogotovo za autobuse, budući ima par zavoja i serpentina gdje se zbog "širine" ceste prolazi u milimetar, tako da je uvijek izazovno doći busom na Jankovac ;D  ;D  ;D

mate

Poredale se petice kod MKN u Krapini

gorgoroth


gorgoroth

Trsat, počela sezona, za pohvalu izgleda je svetište napokon krenulo u izgradnju velikog parkirališta. Nadam se da više neće biti borbe autobusa i automobila za parking, i da busevi više neče morati parkirati oko Dvorane mladosti zbog nedostatka parkinga, na radost okolnog stanovništva.

gorgoroth


gorgoroth


mate


mate


gorgoroth

Domi prijevoz na Trsatu

mate

8.6. na odmorištu Gračenica

mate

Terme Jezerčica