OMSI - Bus simulator igra

Autor 1A, Ožujak 08, 2011, 19:59:57

TAM

Citat: Shole  u Svibanj 25, 2014, 16:18:36
688 ti je zglobni,  stavi 542 on je bio zadnji solo
E da je barem tako lako. Ne mogu nigdje naći kvalitetni logo od Prometa, a ovaj gbr sam jedva našao. Ne želim stavljati tamo neki bezvezni font ako me razumiješ. Da ima taj gbr 542 ovdje na forumu odmah bi ga stavio.
Dani ponosa i slave!
    

Shole

Dal ga možeš unijet samostalno kao font ?  Mislim da ti je to ovaj

http://fontsgeek.com/fonts/Bodoni-MT-Black

TAM

Evo ja sam ga ubacio preko fonta pa recite mi što mislite. Jedino ova četvorka bi trebala drugačije izgledati: http://i37.tinypic.com/zv6j42.jpg

Dani ponosa i slave!
    

Shole

Onakva je na 684 zato jer nemožeš drugačije ofarbat, nema ti šta držat srednji dio od četvorke pa se zato napravi sa onom verzijom broja 4.  Ostavi ovako, OK je.

Paško

Dobar ti je g.b., ostavi ga. Naše nikad nisu imale Avtomontažin znak (moguće ispalo), a ni MANovog lava straga. Ja sam ti poslao onaj dobar logo skinut sa 684 i to je vjerojatno najbolje što ćeš dobiti. Ostali su ionako noviji i ne uklpaju ti se baš.

Citat: Shole  u Svibanj 25, 2014, 16:18:36
688 ti je zglobni,  stavi 542 on je bio zadnji solo
Istina, ali nijedan solo nije imao ovu šemu

E sad kad bi nam napravio 686 :-*
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

TAM

Evo ga još jednom malo dotjeranog.  :D Dodao sam natpise iznad vrata, žutu traku na šoferšajbi (to sam vidio na par prometovih avtomontaža) i kod vozačkog prozora.
Napravi ću još jedan prometov reapint za SU220 i to je ovaj 542: http://img470.imageshack.us/img470/2203/dsc02319ne8.jpg
Za logo ću još vidjeti možda uspijem nešto iskopati iz onoga što si mu poslao.
Daj mi neke slike od toga 686 pa ću vidjeti možda ga i napravim ;)

Dani ponosa i slave!
    

Paško

#321
Šta se tiče 542, taj ti je jedino ima takvo bojanje (ostalo od reklame AutoHrvatske), a inače je šema bila ovakva.
BTW, jedan detalj o kojem smo pričali na forumu -- SG 220 su imali žmigavce iznad fara, a SU 220 su imali sa strane...

A, bit će teško napravit 686 s reklamom, ovo je jedina slika koju imamo:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

TAM

Ovoga 686 nije uopće teško napraviti nego je problem što se ne može stavljati preko prozora. Na MAN SU 220 jedino se može staviti preko prednje šoferšajbe i vozačevog prozora. Tako je autor model napravio tu ja ništa ne mogu. Napraviti ću oba dvije verzije ovog 542, ali ako imaš još kakvih njegovih slika pošalji mi.  :)
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Takav zglobni nitko nije napravia ,no ako ga itko napravi napravit će onaj koji je napravio SU 220 I TAM-ove.
Za autobus su potrebni mjeseci,pa i godine za jako dobar bus  ;)

Tomek

Citat: Avtomontažafan  u Svibanj 26, 2014, 01:15:31

BTW, jedan detalj o kojem smo pričali na forumu -- SG 220 su imali žmigavce iznad fara, a SU 220 su imali sa strane...


Da, al u Prometu je bilo tako, inače je ovisilo o godištima i kod jednih i kod drugih!

prometnik

a jel ima price da se iko uvatija radit sg220 avtomontažu??
kupi kartu spasi Promet

Manas

#326
uradit ce ga autor SU220 :) bar je tako rekao

TAM

Ajmo neka netko pogodi koji je ovo repaint i koji je model u pitanju :)
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Citat: TAM  u Svibanj 30, 2014, 18:38:20
Ajmo neka netko pogodi koji je ovo repaint i koji je model u pitanju :)

Poznato mi izgleda odnekud  :-\
Nisam neki velike znalac o busevima ali evo podsjeća me na Croatia Bus iako znam da nije  ???

TAM

Teutonic pogodio si Croatia Bus, ali nisi model nema veze. Od mene slika. :)
Dani ponosa i slave!