OMSI - Bus simulator igra

Autor 1A, Ožujak 08, 2011, 19:59:57

Manas

#330
odlicno,samo pokusaj malo ovaj logo od Croatia probistrit ako razumijes sta govorim :) ..probaj uradit za Volva 9900 od Croatia Busa..jest da je u njih troax al sve ostalo je isto... odlicno ce mu stajati ;)

http://img.tapatalk.com/d/14/05/31/thumbnail/9araru5a.jpg

frukec

Drugovi i drugarice, može link za skidanje ove igrice?



Teutonic

Utipkaj OMSI 2 tpb i to je to neću raspravljat o tome jer je zabranjeno na forumu o piratstvu  ;)
Nisam bio siguran da je Croatia bus jer CB ima svjetlo plavi dio,ili je ovo neka rana verzija njihove piture iz nekog prošlog vremena,jer meni sliči na 80e?

TAM

#333
Volvo 9900 je već u planu samo što ću ja raditi ovaj reapint link koji mi se puno više sviđa, ali mogu i taj drugi napraviti. ;)
Evo ja sam malo taj logo probistrio koristeći High Pass i Soft Light. Nadam se da je sada puno bolje. :)
Ako misliš na "ovo" što je oko loga na slici toga nema u igrici to je do slike.


Teutonic ovdje ti je sve objašnjeno za ovaj repaint pa pogledaj link, a ovdje ti je ovaj autobus u stvarnosti  link
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Hvala na linku.
Iako je u stvarnosti logo bio mali meni osobno bi bolje izgledao veliki poput u današnjih buseva.   thumbs

TAM

Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Hvala.
E sad je vrijeme za vožnju visokoturističkog busa,ma kakav Volvo 9900,mi volimo TAMove

tramvajac 92

Dobro, a čemu KR table na busu i garažni od Presečkog? :D

Teutonic

Ne znam kako se table mogu mjenjat ako uopće mogu?

lussin


TAM

Citat: tramvajac 92  u Svibanj 31, 2014, 18:26:12
Dobro, a čemu KR table na busu i garažni od Presečkog? :D
Tablice se mogu staviti hrvatske,ali meni se nije baš dalo.  :P Garažni broj nije Presečkov evo dokaz:
Citat: 5AR  u Studeni 01, 2008, 23:45:15
Croatia Bus P.J. Korčula
g.br.     Marka i model                                sudbina vozila
10-423 Tam 190A110                               otpisan
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

Je sad sam ja editovao tablice,ubacija sam neke ZG,VŽ,ŠI,ST,...
Jedna aktualna:

minimoto

Lp
Broj i oznaku grada treba upisati u skriptu reg, konkretno za ovaj TAM u skriptu "reg-T85".  :)
Pozdrav

Teutonic

Tako je,to sam i ja uradio  ;)

TAM

Eto sada kada svi znaju kako staviti HR tablice ne bi trebalo više biti problema.  :)

Dani ponosa i slave!