APP Požega - fotografije

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 15:17:26


tomo

gbr.149 (standardni na liniji Osijek-Rovinj) na jutarnjem suncu čeka liniju u 12:00h

Tomek

Danas u Podsusedu kod dvorane Sutinska Vrela ova Setra S319UL dovezla neke sportaše


miky

#348
Citat: kromosom666  u Ožujak 21, 2010, 07:15:14


Izgleda fantastično, samo da je ostave u ovoj boji...

kromosom666

pa sumnjam da če farbati, novo je ipak :) vidjet čemo kad dođu naljepnice :)

Shole

Hmmm, nema baš nijedan bus da nije u bijeloj boji.  Ovo je valjda neki salonski model ili sa lagera, valjda bi inače bijelu naručili.  Meni osobno bi isto bilo interesantnije da na ovakvu polijepe @ folije

kromosom666

nema nijedan??..hm, cini mi se da ima jedan, dva..., vidi se cak i iza ovog busa :)

Shole

a dobro, srebrni nisam računao. Al trebao sam naglasit, imaš pravo.

tomo

#353
Ova novonabavljena Setra je namijenjena za međunarodnu linijiu Zadar- Zrenjanin, provjereno  ;)

doBUS

Bice izlozena na Beogradskom sajmu privrednih vozila koji se odrzava od 23 do 27 ovog mjeseca ;)

mate

Citat: Tomek  u Ožujak 21, 2010, 19:29:42
Danas u Podsusedu kod dvorane Sutinska Vrela ova Setra S319UL dovezla neke sportaše

http://i959.photobucket.com/albums/ae71/autobusi99/210320106237.jpg

Upravo tako, dovezla je natjecatelje u akrobatskom rock n rollu, na drzavno prvenstvo koje se odrzavalo u ovoj dvorani ;)

mate


EuroTrakker

Citat: Shole  u Ožujak 21, 2010, 22:21:29
Hmmm, nema baš nijedan bus da nije u bijeloj boji.  Ovo je valjda neki salonski model ili sa lagera, valjda bi inače bijelu naručili.  Meni osobno bi isto bilo interesantnije da na ovakvu polijepe @ folije

Želja uslišana



Pozdrav iz 53nje

dialogos


tomo

#359
A meni se osobno ne sviđa.... narančasta odlično pristaje sivoj, ali ne ovako.... ali o ukusima se ne raspravlja, a zapravo uživo ju nisam ni vidio.....ali direktor kaže da je iznutra isto vrhunska kakvu skoro nije vidio , što je još bitnije od samog izgleda.... možda mi se i svidi nakon par fotki jer neke stvari postanu (bar) meni puno ljepše nakon što ih više puta vidiš i navikneš se....