AP Imotski / Autoherc Metković – fotografije

Autor autobusi.org, Studeni 23, 2007, 23:31:21

gospardbk

#1200
Zora ZG1809HS vec neko vrijeme parkirana (najmanje 10 dana) na Crodux Nadin.
Nema oznake vlasnika.
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

Paško

Vlasnik je neki vozač Autopoduzeća, a bilo bi dobro da saznamo koji. Busu je istekla registracija početkom studenog.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tony515

Znam ja koji je vozač ali ne znam kako mu se firma zove. Ta zora stoji tu skoro 2 mjeseca...

MAN464

Prijevoznik je Rene Tolić, ima nju i Neoplana Citylinera sa ZG tablicama 1217 (onaj sa sieghart natpisom što je u nepoznatim ima sada uniline sliku) mislim da pored ova 2 ima još neki ?

Crobus je bivši DU-694 :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Paško

Ima li njegova firma ime da otvorimo temu kako spada? Ne nalazim ništa na službenim kanalima, a na neslužbenima se jednom spomenulo Rene turist. Taj Cityliner je, koliko znam, vraćen u MAN Importer.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Majstor

Cityliner je u OTP Leasingu izlistan na ponudi /2010.g. sa 950000 + km/
Samo mi sudite pošteno !

dado1


MAN464

Taj je dugoprugaš  ;D ostali su većinom lokalci (srednješkole)  :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

dado1

i ovaj vozi srednju školu, točnije one iz Drinovaca

Lion's Driver

@dado1 nije da pregovaram al molim te da ako već slikaš slikaš cijeli bus i kvalitetno a ne na brzinu.... u ovoj temi je postalo da svaka fotka zlata vrijedi i ima nas koji uvijek s guštom gledamo te autobuse pa da vozi od Imotskog do Park i Shopa zanimljiv je  perfeto

MAN464

Ovo je slikano ispred tehnickog, a ispod nekadasnje garaze, zanimljivo tehnicki koji je u vlasnistvu Euroherca nosi naziv STP Autopoduzece Imotski, dok istoimena firma koja je vozila putnike vise ne postoji.

Za Paškeca po narudzbi stizu fotke jedinstvenog busa , uskoro .  pivkan
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Lion's Driver

Čeka se još ekskluziva. A da nam ne vraćaju našu "Šeherzadu" Diamond iz Gruda u Imotski?  umnik2

MAN464

Ekskluziva ce morat malo pričekati dali su dici ovaj tjedan urlaub neočekivano  ;D
Šemsa je mislim izvezena u BIH u Grude pa joj mislim i nema povratka
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Lion's Driver

Nažalost, najvjerojatnije nema. veliko  th-down za Palca

MAN464

Evo za Paškeca
Najnoviji (mislim), najuredniji i najbolji autobus u Autoherc import-export d.o.o Slatine- Metković.
I naravno najljubazniji, najbolji i najugodniji vozač T. (Svaka čast svim drugima također).
Bus je malo prljav radi trenutnih uvjeta ;)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.