Zagonetke

Autor Tomek, Travanj 09, 2008, 23:43:02

Berlingo

A neznam ni sam ima li nesto da vas dvojica ne znate. U pravu ste, naravno. Slikao sam to u Tunelu Ucka 10.04. i nisam brisao a niti mi je bilo na pameti ikad da ce to ovdje zavrsiti. Taj bus sam vidio XX na liniji Sarajevo-Pula. Svaka cast obojici!

hochdecker

#31
n116 city  centrotrans  (bez gledanja tomekova i elvisova odgovora ;D)

Tlimfocit

Neoplan Cityliner Centrotrans? Ups nisan vidia odgovore drugih. Slobodno brišite.

man750

#33
Ajmo decki da vidimo koliko znate povijest
Ovaj bus je vozio u jednom Hrvatskom gradu. Znate li koji tip autobusa je u pitanju i u kom gradu je vozio
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Shole


man750

Citat: Shole  u Srpanj 06, 2010, 15:10:22
pojma
Evo barem da je neko reagirao nakon skoro tri dana i hrabro priznao jer slika ovog busa je eskluziva i iako ih je bilo vise kom. u prometu slika bas i nema . Ili nisam naletio dosad na njih. Ali iznenadilo me da niko ne prepoznaje grad gdje je slikana
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Majstor

ZG Lancia   50-ih godina ?
Samo mi sudite pošteno !

man750

#37
Citat: Majstor  u Srpanj 07, 2010, 00:35:59
ZG Lancia   50-ih godina ?
Nije
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

Berlingo

#38
Ajde da ja lanem. Valjda cu ostati ziv. Meni se cini da su ova brda iznad Grobnika. Cini mi se da je slikano u Podhumu ili Drazicama. Mozda Cavle? Gradski prijevoz sigurno nije. O autobusu se nebi usudio. Pojma nemam!

STIB

Takvi autobusi su pedesetih godina vozili između Pirana i Portoroža, ako me sjećanje ne vara to su bili neki Alfa Romeo ili Lancia busevi. Ili možda čak OM?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

man750

Radi se o Hrvatskom  gradu.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

tomekk

Citat: man750  u Srpanj 08, 2010, 14:33:21
Radi se o Hrvatskom  gradu.

Pa s obzirom na ovu dvobojnu shemu, mogli bi biti Rijeka ili Dubrovnik po tome pošto oni i danas imaju ove dvobojne sheme. Jedino ako je koji drugi grad pa je s vremenom ta shema bojanja promjenjena  :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

STIB

Ono brdo u pozadini, a i arhitektura kuće mi nikako ne pašu ni u Rijeku ni u Dubrovnik, prije bih rekao da je u pitanju Požega ili Gospić
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

man750

#43
Citat: STIB  u Srpanj 08, 2010, 15:09:41
Ono brdo u pozadini, a i arhitektura kuće mi nikako ne pašu ni u Rijeku ni u Dubrovnik, prije bih rekao da je u pitanju Požega ili Gospić
Stib na krivom si putu. Nista od spomenutog. Tomekk isto tako
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

SARI

Ubih se od traženja već dva dana  :D Nešto najsličnije što sam našao je Alfa 430 Menarini... ali je taj bus puno kraći od ovoga... prozori su jako slični (podijeljeni otprilike popola sa otvaranjem) i ono koliko se vide stražnja vrata je isto slično... hmmmm... it's a mistery! 8-8