Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

Bocko

Ali negdje stvarno nije bilo potrebe za ukidanjem. Evo nakon rotora ima čak 2mm snijega na pločniku.
Na kraju se ustanovi da su se na okretištu na groblju specijalci parkirali pa se bus ne može okrenuti što nema veze s ovim nanosima snijega.


I evo netko se iz prometnog sa fejsa probudio, ali makar je mogao u widgetu na službenoj autotrolej.hr staviti link do stranice.

Tako gledam i vidim puno ograničenih ljudi kojima je valjda cilj tko će više uvrijediti Autotrolej. Počelo se i hvaliti o vandalizmu u busevima.
Btw, ova slika i komentar na nju me zapitalo

Hvalili su se kako su stalno šoferu "zvonili za vrata".
Ima li ovdje šofera pa da pitam, se to može kako isključiti. Znam da je na starim busevima, ono pištanje stalno, tj. kada se drži pritisnutim. To se ne može stišati?
I onda ovaj Dominik Dončević se hvali kako je on jedan od "zvonaša". Na profilu mu piše da ide u SŠER a lako bi se poslao službeni mail iz autotroleja na njegovu srednju da ga malo operu ili spuste na zemlju taj bahatluk.

Na novima samo žmiga lampica vratiju gdje se pritislo a što je s ostalima?

Bocko

Lažem. Evo bivše okretište petice, tri autobusa zaglavila u snijegu. Foto fejs

Iako kod mene i dalje nema snijega- na maloj nadmorskoj visini sam.

mivano

Što nema bar jedan par zimskih guma viška da se stavi na zadnju osovinu u 623?

NP-549


Bocko

Hihihi, jedva su i ušli.
Ali nema struje...

ikar

Bila je i epizoda snimana u Garaži kako je Ćiro pobjegao iz Egipta sa reprezentacijom Kine :D

NP-549


Bari

Koji autobus krasi ovaj natpis? ;)
KREPAT MA NE MOLAT !

LD470


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

MSX

#145
Danas članak u Novom listu vezano za Autotrolej u Crikvenici: http://j.mp/Wsy0Xh.

[PRIJEVOZ] VIJEĆNIKE ZANIMA MOŽE LI KARTA DO RIJEKE BITI JEFTINIJA
Autotrolej ne može do Crikvenice

Želi li Autotrolej do Crikvenice mora se javiti na natječaj za županijsku koncesiju

CRIKVENICA » Višegodišnje rasprave o povezivanju Crikvenice s okolnim mjestima i Rijekom autobusnim linijama ponovno su se aktivirale na crikveničkom gradskom vijeću. Vijećnika ARS-a Borisa Lovrića na aktualnom satu je zanimalo može li se smanjiti cijena javnog prijevoza. U tom kontekstu spomenuo je prilično jeftinije cijene prijevoza od Rijeke do Triblja odnosno linije koju održava riječki prijevoznik »Autotrolej« te zapitao može li »Autotrolej« i do Crikvenice.
    Zamjenik crikveničkog gradonačelnika Veselko Mutavgjić objasnio je da se pokušavala spustiti cijena prijevoza, no da tako nešto zasad nije moguće zbog sustava županijskih koncesija. Da bi se povezivalo Rijeku i Crikvenicu mora se dobiti županijska koncesija. Bez koncesije se može uvesti linija koja ne smije 15 minuta ići prije ili kasnije od linije koju drži koncesionar. Takvih slobodnih intervala nema. Ili ih barem nema u razumnim satima. Želi li »Autotrolej« doći do Crikvenice mora se javiti na sljedeći natječaj za županijsku koncesiju, objasnio je Mutavgjić. (A. R.)

Rekao bih, tko hoće - nađe način, tko neće - nađe opravdanje. good_boy


mivano

Danas oko 16:20 672 viđen na Benašima kako ide iz smjera Lokve. Nemam više podataka. Majstori? Problemi na groblju?

Bocko

#148
Novi izgled Jelačića se čini super, jako lijepo izgleda. Sve se obnavlja -i uredi i prodaja karata. Sve za City Card.
Radovi su trebali biti gotovi ovaj tjedan no odužili su se do 24.
Radnici mi se ne čine nešto super učinkoviti, jedan čita novine, usporeni su... no ipak rade subotom.


imamo i klime, više se nećemo kuhati


produženi radovi do 24., čekati ću 25. da ovdje kupim kartu, ne znam gdje se u upravi prodaju karte


Bilo bi i više slika da me nisu izbacili kada sam htio pronjuškati unutra

Mirta


Ugibalište Ploča od subote ujutro stajalište.


Nikad ne reci:"Nikad!".