Panturist - slike

Autor Servis, Svibanj 23, 2008, 15:50:38

mansg313

#90
N 116 i N 1116



CroHerc


mate


tomo


mate

#94
Jetliner OS-319-CE



MAN SU313, popravljen nakon nesrece



MAN Lion's Comfort OS-795-HB



novitet

MAN Lions Classic OS-182-IL



Vidio sam jos nekoliko ovih Classica, ali sam zapamtio samo ove dvije registracije - OS-173-IL,OS-179-IL

goran666

MAN Lion's Star OS-795-HB je od prije u Panturistu sam nije imao natpis pa su sada stavili Veolia.

mate

ma to je i meni bilo cudno nisam bio sto posto siguran, a jel mozda znas da li je to isto ucinjeno i s Eurolinerom, posto mislim da sam i njega danas vidio s logom Veolie (nisam 100 % siguran)

Tomek

Citat: mate  u Rujan 03, 2009, 15:41:24

MAN Lion's Star OS-795-HB

http://i285.photobucket.com/albums/ll78/mate88/Manos795hb.jpg

novitet

MAN Lions Classic OS-182-IL

http://i285.photobucket.com/albums/ll78/mate88/Manlionsclassicptos182il.jpg

Vidio sam jos nekoliko ovih Classica, ali sam zapamtio samo ove dvije registracije - OS-173-IL,OS-179-IL


Kao prvo ono nije Lion's Star(povišeni MAN-ov bus), nego Lion's Comfort sa starom maskom prije redizajna.
Što se tiče Classica, svaka čast Mate na ulovu, a buu za dečke iz Panturista da nam nisu javili za prinove.
Koliko ima novih Classica? Ovo nije SU model nego SL, kako su unutra opremljeni?

mate

Hvala na korekciji ,ispravio sam (cini se da je budenje u 4.30 ostavilo posljedice po mene ;D), ovog Classica sam uhvatio nabrzaka u Đakovu jutros oko 6.45 dok smo imali kratku pauzu, tako da nisam ga detaljnije zagledao, a u Osijeku svi koje sam vidio su bili u pokretu, nekako na prvi pogled mi se cine bolji od SU313...a sad ne znam tocno koliko je prinova doslo, valjda ce nam netko iz Panturista dati odgovor ;)

mate

Ipak nije bila prinova, nego je Euroliner dobio logo od Veolie, danas na liniji Osijek - Zagreb - Osijek




tomo

Da li je već i Lion's Comfort dobio logo Veolie? čini mi se da sam ga vidio na raskrižju ali mi je bio predaleko....

mate

Citat: tomo  u Rujan 04, 2009, 21:43:17
Da li je već i Lion's Comfort dobio logo Veolie? čini mi se da sam ga vidio na raskrižju ali mi je bio predaleko....

Aha...imas moju sliku jednog iz Đakova, a i na Panturistovom webu ima slika s preuzimanja, to je goran666 stavio isto na forum (Panturist - novosti o voznom parku) ;)

tomo

Citat: mate  u Rujan 04, 2009, 21:50:22
Citat: tomo  u Rujan 04, 2009, 21:43:17
Da li je već i Lion's Comfort dobio logo Veolie? čini mi se da sam ga vidio na raskrižju ali mi je bio predaleko....

Aha...imas moju sliku jednog iz Đakova, a i na Panturistovom webu ima slika s preuzimanja, to je goran666 stavio isto na forum (Panturist - novosti o voznom parku) ;)

;)

mate

Jetliner danas na liniji Osijek - Sl.Brod


mate

Cityliner OS-138-BM



Sportliner OS-709-FR



Transliner OS-233-HH



MAN SU313 OS-809-EN