Panturist - slike

Autor Servis, Svibanj 23, 2008, 15:50:38

mate

Dvije jutrosnje iz Osijeka

Peugeot Boxer OS-754-IJ



Temsa Safari HD OS-230-IA


mate

Cityliner



Jetliner



Skyliner



Transliner


mate

Novitet u Panturistu - MB Tourismo, registracije OS-658-IM


troosovinac

#123
Citat: mate  u Studeni 02, 2009, 15:53:10
Novitet u Panturistu - MB Tourismo, registracije OS-658-IM

http://i285.photobucket.com/albums/ll78/mate88/Mbtourismoos658impt.jpg
OOOOOOOOOOOOO nakon  NEOPLANA i MAN-a  MEČKA.  šta je reč?
bela lađa

mate

Jos kad bi dobio Panturistovu shemu bojanja kao N1116 sto ima bilo bi super ;)
svaka cast Panturistu

muljator

Tko je zaduzo mercedesa?
Svatko za nećim žudi, ali za čim????

conecto

Ovaj je vjerojatno s lagera Eurolinea. Meni nije jasno zašto se Tourismo u HR tako slabo prodaje, a u Europi je godinama jedan od najprodavanijih turističkih autobusa. Ovaj novi (za razliku od prošlih modela) meni stvarno lijepo i skladno izgleda.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tomo

Citat: mate  u Studeni 02, 2009, 15:53:10
Novitet u Panturistu - MB Tourismo, registracije OS-658-IM

Bravo, 100 bodova.... prekrasan je, samo mislim da ga ne treba previše ukrašavati.... za razliku od mate i njegovog viđenja u takvoj shemi meni je ipak ovak najljepši... ali o ukusima se ne raspravlja  ;)

mate

Citat: tomo  u Studeni 03, 2009, 21:05:44
Citat: mate  u Studeni 02, 2009, 15:53:10
Novitet u Panturistu - MB Tourismo, registracije OS-658-IM

Bravo, 100 bodova.... prekrasan je, samo mislim da ga ne treba previše ukrašavati.... za razliku od mate i njegovog viđenja u takvoj shemi meni je ipak ovak najljepši... ali o ukusima se ne raspravlja  ;)

Cekaj kad dobije logo Veolie, kao Temse i MANovi, zato ja kazem da je bolje vec ako budu stavljali logo, da stave kao na N1116

tomo

Citat: mate  u Studeni 03, 2009, 21:36:54
Citat: tomo  u Studeni 03, 2009, 21:05:44
Citat: mate  u Studeni 02, 2009, 15:53:10
Novitet u Panturistu - MB Tourismo, registracije OS-658-IM

Bravo, 100 bodova.... prekrasan je, samo mislim da ga ne treba previše ukrašavati.... za razliku od mate i njegovog viđenja u takvoj shemi meni je ipak ovak najljepši... ali o ukusima se ne raspravlja  ;)

Cekaj kad dobije logo Veolie, kao Temse i MANovi, zato ja kazem da je bolje vec ako budu stavljali logo, da stave kao na N1116

ma to mi je odmah jasno da će dobiti krugove... ali ajd ako već i tako mora onda mi je ljepše svakako crveni logo na bijeli bus nego ono ružno obrnuto -bijeli logo na crveni bus...  ;)

mate

Evo novitet s logom Veolie, danas u Sl.Brodu


TomoM

Citat: mate  u Studeni 04, 2009, 12:53:00
Evo novitet s logom Veolie, danas u Sl.Brodu




Svaka čast. Ja se vratio maloprije u Brod i vidio sam ga kod Gradiške i htio objaviti da je "ofarban", kad već slika ovdje. 

mate

King Long, koji je na probi u Panturistu, sokirao me danas na liniji Osijek - Sl.Brod



e kad nakon onog prelijepog Tourisma (koji je danas vozio OS - ZG - OS), uzmu ovo na probu :(

Tomek

Bojim se da Veolia ne bira sredstva kad štedi. Prvo su krenuli sa Temsama, pa ajde Tourismo koji je jedan od najjeftinijih turističkih autobusa jer je iz Turske i onda ako počnu Kineze uzimati, uf.. No opet, s druge strane, možda se ovaj pokaže i dobrim, tko zna.

mate

Ocito s Temsama nisu bili zadovoljni, a i vidio sam kod nekih Temsi (izuzev Safari HD OS-230,231-IA), da je limarija dosta u losem stanju...a sad cemo vidjet hoce ovo cudo proci na probi