Smiljić, Banja Luka

Autor Dado_toping, Lipanj 04, 2008, 11:50:47

The_Dubster

ovo je jedna prejaka mašina! a i boja im je sam tako  :o :o

svaka njegova slika izmami osmjeh na moje lice ;)

Mustafa YJM

U doba recesije, kad se slabo putuje, sve više nam je na cesti omalenih Isuzua, Sprintera i Kineza.......oni šalju novog Neoplana na ovu liniju i opet napune bar pola autobusa, dok Biss Tours i sa Higerom ide gotovo prazan....To dokazuje Smiljićev kvalitet usluge.

amar

vec sam rekao za Smiljica, samo rijeci hvale, putujem cesto snjima do doboja ... udjes u bus on cist, uzmirilo se, vozaci fini ... ekstra ekstra ekstra

busfan

U BiH je rijetkost da neka redovna medjugradska linija dobro radi   :-\  Radnim danima ni 1 od 10 autobusa nema 20ak putnika

amar

ja kada sam god isao s smiljicem uvijek je bilo preko 20 putnika i vecina ih ide do BL ... ja izadjem u Doboju ostali samo nastave ..

The_Dubster

ako je išta bolje od njegovog zlatnog tour-a, onda je to njegov zlatni tour troosovinac, danas u sarajevu

Mustafa YJM

Meni se zgadio njihov Euroliner nakon ove slike......ne znam kakav bi osjećaj bio voziti se u njemu nakon ovoga....










Slike preuzete sa portala JAVNO...

aaaaa

uhhhh uzas Boga mi.... AKo je ovo taj Euroliner koji je sada redovan u Sarajevu onda svaka cast majstorima koji su radili na njemu. Koji je bio epilog ove saobracajke?? POvrijedjeni poginuli?????

The_Dubster

i mene interesuje epilog ovog? i razlog ovome?

a vala su ga baš sredili svaka im čast

mate

Ma nije ovo njihov Euroliner, ovo je Euroliner od Zlatunica, ima splitske tablice, ova nesreca je kod Karlovca bila

aaaaa

Citat: mate  u Ožujak 04, 2010, 21:36:48
Ma nije ovo njihov Euroliner, ovo je Euroliner od Zlatunica, ima splitske tablice, ova nesreca je kod Karlovca bila

ma meni je odmah proslo kroz glavu da nije njihov po onom natpisu na zadnjem kraju...

Tomek

Nemoj buniti ljude ;), nakon nesreće Smiljić je kupio ovaj Euroliner i skroz ga obnovio.. Pa ljudi moji, nije to ništa čudno, puno autobusa je tako sređeno. Setra S431DT od ATP Vojvodine je ostala bez kompletnog gornjeg kata kad je lupila u nadvožnjak pa je obnovljena i danas je ja mislim u Fudeksu.

mate

Citat: Tomek  u Ožujak 04, 2010, 21:38:44
Nemoj buniti ljude ;), nakon nesreće Smiljić je kupio ovaj Euroliner i skroz ga obnovio.. Pa ljudi moji, nije to ništa čudno, puno autobusa je tako sređeno. Setra S431DT od ATP Vojvodine je ostala bez kompletnog gornjeg kata kad je lupila u nadvožnjak pa je obnovljena i danas je ja mislim u Fudeksu.

Ok, moja isprika svima, nisam bas pratio ranije da je taj Euroliner zavrsio kod Smiljica ;)

Mustafa YJM

Citat: mate  u Ožujak 04, 2010, 21:36:48
Ma nije ovo njihov Euroliner, ovo je Euroliner od Zlatunica, ima splitske tablice, ova nesreca je kod Karlovca bila


Jest, njihov je 100%.....uglavnom, bio je pun, 46 putnika...dvije žene su, nažalost poginule, a većina su bili povrijeđeni....uzrok nesreće ne znam.

The_Dubster

Citat: Mustafa YJM  u Ožujak 04, 2010, 21:41:53
Citat: mate  u Ožujak 04, 2010, 21:36:48
Ma nije ovo njihov Euroliner, ovo je Euroliner od Zlatunica, ima splitske tablice, ova nesreca je kod Karlovca bila


Jest, njihov je 100%.....uglavnom, bio je pun, 46 putnika...dvije žene su, nažalost poginule, a većina su bili povrijeđeni....uzrok nesreće ne znam.

gdje je ovo bilo i kad?