Neoplan

Autor maky, Studeni 28, 2007, 22:56:57

conecto

Citat: Nešić  u Studeni 08, 2011, 21:14:00
Logicno bi bilo da troosovinci imaju oko 65 sedista jer imas starih MB O 303 koji imaju taj broj sedista a standardna duzina 12m.

Ajde, molim te, koji O 303 ima 65 sjedala?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

STEFI- GRAF

ja koliko znam ima 50

Nešić

Citat: conecto  u Studeni 09, 2011, 20:53:32
Citat: Nešić  u Studeni 08, 2011, 21:14:00
Logicno bi bilo da troosovinci imaju oko 65 sedista jer imas starih MB O 303 koji imaju taj broj sedista a standardna duzina 12m.

Ajde, molim te, koji O 303 ima 65 sjedala?
Moja greška. 55 sedišta sam video na pločici kod jednog pazarskog prevoznika brojao nisam ono nemam pametnija posla. A kod nas u Niš ekspresu dvoosovici su sa 49 ili 51 sedište a troosovinac sa 65 i nema problema sa udobnošću. Mislim da je 50 sedišta u troosovincu luksuz jer lakše je bolje onda da voziš dvoosovinca sa 49 ujedno i lakše!

Marek

Veoliin City






Velebitov Jetliner


trucker

N 4411

Juče u Hrvatski Leskovac stigla 2 polovnjaka tipa N4411.Tko li će se usrećiti s ovim???Godište 2000,kilometara poprilično...Malo mi neobična ova izvedba zadnjeg dijela,samo fali stol na sredini i udri bele.. ;D




























Shole

Jel ono 630 tisuća na satu ?

trucker


Starliner *****


Shole

pa onda nemaju puno za 12 godina

trucker

Mislim da se onaj koji je ovo pogađao podobro zeznuo.Busevi su puni korozije okolo,to je turčin malo zamaskirao i prodao,vjerovatno je pogođeno internetom...Nisu puno šuplji,drže vodu čak i u bočnom staklu  ;D ;D
Ali obzirom da su stigli iz Hamburga do Zagreba bez kvara,to je već uspjeh!A nisu ni plaćeni baš previše...

Majstor

Mogli bi za Zrće / kod Tonija /  ::|
Samo mi sudite pošteno !

Tomek


svicar


leic96

Neoplan je službeni prijevoznik ovogodišnjeg Eurosonga u Bakuu. Evo par slika Citylinera koji vozi delegaciju Hrvatske:


Izvor: www.eurovision.tv

Tomek

Evo kako najlakše razlikovati noviji i stariji model Eurolinera osim klime koja je kod starog iza na krovu, a kod novijeg u sredini:

Zadnje staklo je drugačije, lijevo je stariji(Herc TOurs), desno je noviji(Pustaj Tours)