Neoplan

Autor maky, Studeni 28, 2007, 22:56:57

ROAD

NEOPLAN VIP CLASS

shef

Malo drugačiji Tourliner...za primjetiti je da gotovo svi UK busevi imaju aluminijske naplatke. Stvar izgleda ili težine?



Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Lion's Driver

mozda zvuci malo neobicno, ali moj kolega radi neoplan transliner n316k za jednu igricu. autobus je na nasim prostorima jako popularan, a mnogo bi mu pomogle nesto poput uputa za uporabu, neke knjižice s tehničkim podacima i slično. ako to netko može uslikati, ili jos bolje skenirati to bi puno značilo. hvala unaprijed  ;)

TAM

Ovaj Transliner mi izgleda puno veći od ostalih Translinera

Dani ponosa i slave!
    

actros

#349
tradicija pomlađivanja se nastavlja  ;D







jedna mala zamjerka, lijepše bi bilo da se ovo obojalo u crno:



EDIT: Latvijanci rasturaju, iako je ovo već malo too much:


frukec

10-120, Presečki bus

trucker

Cityliner N1216 HD, sutra stiže u Hrvatski Leskovac!






TOURINO2006


trucker

Pa Auto Hrvatska trenutno... Tko će od njih kupiti neznam.

TOURINO2006

Hvala na odg. Mislio sam da je već nekom namjenjen, tko zna možda i je  ;)
Pozzz

arsenal

N 316 SHD Euroliner.


Tomek

MAN Grupa je objavila da proizvodnju Neoplana Citylinera i Starliner seli iz Njemačke (Plauen) u Tursku gdje proizvode MAN Lion's Coach/Regio/City i Neoplan Tourliner/Jetliner. MAN Lion's City se još osim u Turskoj proizvodi u Poljskoj..
Ovom selidbom MAN grupa više ne proizvodi autobuse u Njemačkoj.

Od drugih proizvođača u Njemačkoj se još samo proizvodi Setra(svi modeli) i Mercedes(Citaro i Integro) i to je to.

Manas

#357
Mislim da je NeoMan grupa ostala u Njemackoj... nije tacno da se sva proizvodna linija gasi u Njemackoj.. to se odnosi samo za Neoplan,ciji ce radnici preci u VW,tj. gasi se pogon u Plauenu,dok se proizvodnja u MANovim tvorinicama u Minhenu, Nuremberg i  Salzgitteri biti nastavljena... MAN ce nastavit proizvodit Lion's City, Lion's Coach i Regio (iako za njega nisam 100% siguran), kamione kao i motore itd itd... U Turskoj se radi Coach i Tourliner trenutno cini mi se,a proizvodnja Lion's Classica je ugasena prije par godina

TAM

Neoplanovi divovi :o




Izvor:beku-bildarchiv.de
Dani ponosa i slave!
    

Shole

ova zadnja kao da je negdje iz Istre ili Dalmacije