Razno

Autor mate, Lipanj 20, 2008, 18:20:43

erobuss

Priča oko uvoza vozila starijih od 10 godina se nastavlja...


http://www.vecernji.hr/newsroom/news/bih/3186956/index.do

erobuss

Ebeš zemlju koja Bosnu nema!

Za autobus godine 2009. u BiH nominirani su:

1. Higer KLQ6896Q V8
2. Mercedes Benz Tourismo
3. Neobus Universo
4. Setra serija 400
5. Scania Irizar 15.37

Nemam riječi, profesionalci su to koji se rode jednom u 100 godina!

Neo

Svaka cast Ero, u pravu si ha ha ha,

Pazi ovo pa Higer koja budala ovo predlozi za bus godine a kakvi su moroni jos ce ga i proglasiti...Ha ha ha nemam rijeci...

Ovo je crni humor...
je zakon

CroHerc

Bolje rečeno j.bo zemlju koja bosnu ima.

Tu neoplana nema a nominirani su higer i neobus. ???   Bit će higer među prva 3 sigurno ;D

Za bosanca najsloženija stvar koju mu možeš dat da radi sa njom je lopata , iako i nju lako sasade. ;) :D ;D

mb0404

Cro nemoj da nas zajebavs. ;D
Ta 2 busa su nominirana prvenstveno zbog cijene.Ko ce ti u Bosni sem par privatnika uzeti Setru 4 ili ovaj novi turizmo.Vidis i sam da je sve uvoz polovnih iz Njemacke i slicnih zemalja,a plus sto je izjebes na putevima i sa putnicim pa moras sve radit nakon par godina.A kineza i kad slupas nije ti tolko zao dao si 2 ili 3 puta manje nego za Setru

CroHerc

U izboru autobusa godine u bih ipak je prevladao razum .

AUTOBUS GODINE JE SETRA 431                  http://www.chiesaviaggi.it/FLEX/res/default/setra431dt1.jpg

mb0404

Al nije normalno ni predlozit spratni bus a ostali normalni,ili recimo higer i neobus sa irizarom i ovom setrom.To bi isto bilo kad bi neko predlozio yugo i passatr36 ;)

busfan

Citat: mb0404  u Siječanj 20, 2009, 09:02:55
Al nije normalno ni predlozit spratni bus a ostali normalni,ili recimo higer i neobus sa irizarom i ovom setrom.To bi isto bilo kad bi neko predlozio yugo i passatr36 ;)
Nije normalno nijedan autobus porediti sa Setrom ;D

mb0404

#53
Citat: busfan  u Siječanj 20, 2009, 10:43:36
Citat: mb0404  u Siječanj 20, 2009, 09:02:55
Al nije normalno ni predlozit spratni bus a ostali normalni,ili recimo higer i neobus sa irizarom i ovom setrom.To bi isto bilo kad bi neko predlozio yugo i passatr36 ;)
Nije normalno nijedan autobus porediti sa Setrom ;D
dobro u izboru auta godine u BiH ima dosta nelogicnosti,ako porede cjenu nek stave najjeftinij autu 2009 i kvit a ne ovako.E Setre 431,Irizar mislim da je bio troosovinac,Tourismo Travega ni u romingu,neki Neobus i Higer.....A sto se tice pa i jest malo koja fabrika ima ovakav spratni bus kao Setra ;D

busfan

Zna li neko nesto o firmi KA-Tours Zivinice, malo prije u Brckom njihovih 7-8 autobusa jedan iz drugog. Jedna Setra 215H(ex Laser), Man SR(isto mislim ex Laser), jedan Tam i 5-6 Mercedesa gradskim mislim da je model 405. Svi mercedesi bijeli sa crvenom linijom dole

Bila je neka prica o prevozu ucenika u Brckom , pa reko da nisu preuzeli od Lasera ???

transturist

Firma K.A. Tours je u vlasnistvu firme Krajnovic/Laser. Njihovo sjediste je u Zivinicama i tamo voze ucenike. Vidjao sam i njihovu Setru 250 Special ali mislim da je ona sad prebacena u Laser. Najvise imaju Mercedesa 405 koje si vec spomenuo.

busfan

#56
Citat: transturist  u Veljača 01, 2009, 12:58:02
Firma K.A. Tours je u vlasnistvu firme Krajnovic/Laser. Njihovo sjediste je u Zivinicama i tamo voze ucenike. Vidjao sam i njihovu Setru 250 Special ali mislim da je ona sad prebacena u Laser. Najvise imaju Mercedesa 405 koje si vec spomenuo.

Primjetio sam da su isti autobusi, ovaj Man je mislim Laserov bio jos dok ih Krajinovic nije kupio ;D
Sad nije mi jasno zasto su sve odjednom dosle u Brcko ??? Da nije neko drugi dobio da vozi u Zivinicama?
Inace u Brckom ima i zglobnih 405 i dosta su dobre na izgled, ex Rheinbahn Düsseldorf

Setra 250 je dugo u Brckom vozila je i München i Wien, ima li KA tours neku medjunarodnu liniju pa su je prebacili?
Ili da nemaju dvije?

transturist

Ne znam zasto su povucene u Brcko. Malo cu se raspitati da nije neko drugi dobio prevoz u Zivinicama. A Setra Special je jedna, koja je bila u KA toursu i vjerovatno zbog cinjenice da nemaju medjunarodnih linija prebacena u Laser.

elvis

u nedjelju,01.03. u Tuzli se odrzava neko prvenstvo u karateu,sto znaci gomila buseva na jednom mjestu,nemojte zaboraviti to poslikati ;)

elvis

#59
http://www.cin.ba/Stories/P19_Drugs/?cid=825,2,1

u drugom clanku sam procitao da su Zebe dobili po 10 god. zatvora