Linije razno + tipovi autobusa na linijama

Autor Servis, Veljača 11, 2014, 19:35:52

tamlover

Joj Dalmatinac samo nemoj da te ko vidi da slikaješ bus  >:D moga bi umrit od srama... Šalu na stranu, meni je super da ste u ŠI tako aktivni i da vas ima pa mislim da je šteta da to sve ne podebljate i fotkama na dnevnoj bazi. Fotke su vrijednost foruma a to di koji bus vozi svaki dan više manje... ima nas par koje to zanima (pišem nas jer je i meni zanimljivo di je koji šibenski bus).
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Teutonic

A dobro evo ti danas da se naideš:

20:00 na AK

TAM 331A119 VT za Murter
Volvo B10BLE 60 (katedrala) za Sovlje
MAN SU 313 za Pirovac-Kašić
Steyr Volvo HUA 360 za Knin
Volvo B10 R,jedan za Perković drugi za Unešić
Volvo B10 BLE 60 (kolpa san) za Čista Veliku
AV 120 (ŠI 685 FC) za Skradin-Laškovicu
MB O405 N2 za Zaton i Raslinu
Graf Stift GSUH 270 za Primošten-Rogoznicu i Ražanj

Nasreću mi smo jedan od gradova sa većom bazom forumaša od npr Zadra koji je duplo veći pa imamo puno više fotki.

Teutonic

13:10 Solaris Zablaće ŠI 602 FL
13:30 Srima Vodice ŠI 594 FE
          Zaton Raslina ŠI 148 CP
14:00 Srima-Vodice-Tribunj-Sovlje ŠI 698 CS
          Vodice-Pirovac-Kašić-Tišnjanska Dubrava ŠI 693 CS
          Vodice-Gaćelezi-Čista Velika-/Vukšić/Lišani/ ŠI 133 DP
          Šparadići-Primošten-Primošten Burnji (Draga,Tribežić,Krčulj,Bratski Dolac,itd.)-Kruševo ŠI 602 FL
          Primošten-Rogoznica-Ražanj ŠI 283 DO

Ostale nisam uspija povatati nažalost.
         

NP-549

Kako voze ti vaši busevi za udaljenija mjesta,  da li tamo noće ili svi polasci kreću ujutro iz garaže ?

Teutonic

Većina noće,kao npr za Piramatovce,Knin,Mirlović itd. jer se obično vozači iz tih naselja šalje na linije za njihova naselja gdje žive,a čak i neki za bliža naselja kao npr Raslina noće.
Znam da na liniji za Sovlje nitko ne noći jer iz Srime,Vodica,Tribunja i Sovlja nema ni jednog vozača a da radi u autotransportu,dok ih npr iz Čista Velike ima čak 3,pa je svejedno koji noći.

NP-549

Al očito ne duže buseve kad svaki dan nabrajaš da drugi bus vozi neki polazak

Teutonic

Na đačkim polascima u 14:00 i onima u 20:00 ih duže,tj u 14:00 gotovo uvijek vozi isti bus a za 20:00 isto tako ali neki drugi.
Npr u 14:00 i 20:00 za Sovlje obično vozi Volvo B10BLE ali se znaju ubaciti i MB O405N2,za Rogoznicu je Regio redovit,za Knin Bova Futura i/ili Steyr Volvo,itd.

TAM

 o-0
Ovo što su ovi iz ATPa napravili sa displejima je prava katastrofa. Displeji vrijede samo za grad Šibenik i naselja koja administrativno pripadaju gradu Šibeniku.
Za ostala naselja natpisa nema. Prošli tjedan na kolodvoru stoji O405N2 sa natpisom na displeju Šibenik-Vrsno, a najvljuje ga za Primošten.  ::| Na autobusu nikakvog natpisa da vozi za Primošten. Naša linija uopće ne postoji nigdje na nikakvom papiru, kakva je to koncesija koju grad Šibenik daje ovoj kriminalnoj organizaciji?
Ovo je čista diskriminacija, zar smo mi svi ostali manje vrijedni jer ne pripadamo gradu Šibenik?  glavauzid

I meni nije jasno kako oni namještaju natpis na autobusu kada nema nigdje nikakovg uređaja?  ???
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic


TAM

#324
Autotransport Šibenik je katastrofa što se tiče organizacije prijevoza. Škole su poslale dopis Autotransportu da nastava u školama završava u 13:55 (prije 13:45) i da zbog toga autobusi moraju da krenu 15 minuta kasnije točnije u 14:15 i da to staje na snagu od 1.12.2014. O tome su bili obaviješteni i učenici prošli tjedan u svojim školama.
Danas na kolodvoru svi su autobusi poluprazni krenuli u 14:00
Na informacijama su govorili da oni ništa ne znaju za polazak u 14:15 i da autobusu polaze normalno u 14:00  ::|

Jedini autobusi koji su krenuli u 14:15 su Rogoznica-Ražanj i Primošten-B. Dolac.
Autobusi su se na kraju morali vraćati natrag na kolodvor po zaboravljene putnike.  >hammer<
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

To je kriva informacija,sibenske srednje skole su tek jucer popodne poslale dopis tako da atp nije kriv,od sinoc busevi voze 15 min kasnije

NP-549

A zašto su škole to samo tako promjenile ?  Šta ako ATP nemože udovoljit tome ?

TAM

Informacija nije kriva škole su poslale dopis ATPu i to prošli tjedan. Nakon što smo mi rekli vozaču da treba krenuti u 14:15, a ne u 14:00 on je nazvao upravu i oni su mu potvrdili da autobusi voze u 14:15.
Ovdje nije propust škola već ATPa.

Dalje škole su to promijenile jer se Gimnazija u Šibenik žalila i pozvala Ministarstvo. Prije su zadnja dva sata bila skraćena, sada više nisu.
Dani ponosa i slave!
    

NP-549

A šta da ATP ima neku liniju u 14:00 i vožnja do tamo i nazad traje 2x30min i sljedeći polazak je imao neku radničku u 15:10.  Sad će kasnit na nju.  A da ne govorim o dozvolama za županijske linije

Teutonic

Da mi smo culi da se neko zalio na prekratki 7 sat,i jutros sam od gimnazijalca saznao da nijedna skola nije poslala i da direktor nije nista znao pa neko tu nekog ♡♡♡♡ u zdrav mozak.