Opća diskusija

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:41:25

MAN SL222


lussin


amalok.95

Ima li netko link za patch 2.2 ?

Teutonic

Jel netko ima volje da za Ikarus EAG (za Scanijinu 7+R verziju) napravi ovaj repaint:

S obzirom da je isti repaint već urađen od strane TAM-a koji je i autor fotografije ne vjerujem da bi bilo preteško.
A ako ne to onda barem sa bijelom bojom i standardnim natpisom ATP Šibenik kao na slici.

lussin

Nekima se neće svidjeti ova zamisao, nekima možda hoće, ali zamislite addon hrvatskih autobusa kroz generacije (TAZ/Eurobus/Crobus). To mislim da nećemo vidjeti u OMSI-ju ali lijepo je nadati se ;D

Manas

Platite nekog vrhunskog majstora za modeliranje (tipa Pero, GrafSteyr, Marcel itd), dostavite mu skice busa, teksture i ostalo, zaradu dijelije 50:50 : ;D

Teutonic

Heheehe,ja sam pre skroman ja samo tražim Lions Regija UL 314 i Lions Classic SU 313 a ni to neće doći....  >:(  :(

amalok.95

Ma kakvi Hrvatski busevi, kakva država takva vozila

TAM

Ej lakše malo nemoj ti meni vrijeđati Hrvatske autobuse pogotovo TAZ i Eurobus. To su vrhunska vozila koja i dan danas voze.
Crobus se tek treba dokazati tako da njega neću da komentiram.

Ako uhvatim vremena napravit ću repaint za Ikarus EAG :)
Dani ponosa i slave!
    

Manas

Citat: Teutonic  u Prosinac 25, 2014, 17:43:54
Heheehe,ja sam pre skroman ja samo tražim Lions Regija UL 314 i Lions Classic SU 313 a ni to neće doći....  >:(  :(

Za autobuse za Zapada se nemoj brinuti... OMSI jos traje, busevi se jos prave, vjeruj svi ce oni doci jednom na red, sve i jedan poznatiji gradsko/prigradski bus...Ko bi reko da ce izaci ovoliko buseva iz zemalja bivseg SSSR-a, Ikarusa, Liaza itd... I mi na balkanu imamo 4-5 osoba koji rade buseve, ne tako cesto al eto imamo par solidnih buseva sa prostora ex. YU

lussin


Manas


lussin

Izbor za OMSI-Autobus godine 2014.
U izboru su:
MAN UL- serija (242/292/272/312)
Mercedes-Benz O530 Citaro
Mercedes-Benz O530G Citaro
Mercedes-Benz Citaro C2
Mercedes-Benz Citaro C2 G
Mercedes-Benz O405GN2
Mercedes-Benz O307
Solaris Urbino 12 (dvovratni) (Alterr)
Solaris Urbino 12 (trovratni) (CNB)
Solaris Urbino 18
Volvo 9900
http://omsi.report/2014/12/27/omsi-bus-of-the-year-2014/

Teutonic

Normalno MAN UL treba biti na prvome mjestu,zatim bi stavio SU 12/18,pa O307,pa Citaro 1,pa Citaro 2 i GN pa 9900 (turistički autobusi još nisu potrebni u OMSI-ju).

lussin

Također je izašao izbor "Mapa godine 2014." i "Mod godine 2014.". Čudi me što N116 nije išao u izbor. Meni je glas išao Solarisima u dvije kategorije, kao mapa Projekt Szczecin V4