Libertas - slike (3)

Autor dulib, Prosinac 01, 2007, 13:03:13

SARI

Predobra slika! :)
Skoro pa izgleda kao da je malo "fulao" cestu :D

nidi

#256
gb.112

gb.132,147

gb.89

Nadam se da su slike ok, slikano je mobitelom a i vrijeme je loše. ;)
*****  V     O      L       V       O   *****

medo

112 na svojoj polaznoj stanici u vodovađi, 132 i 147  ispred sportske dvorane na grudi, a 89 malo ispod njih. ako si ovo slikao u srijedu ujutro onda se je malo kasnije tu bio pojavio i 143.

nidi

E njega nažalost nisam uhvatio. :-[
*****  V     O      L       V       O   *****

narancasti

gb 15 na liniji 2 ostao u kvaru na stanici Pejton---slikano prije 20ak dana



đivo

Pozdrav iz Dubrovnika. Evo dvije slike za početak

Garažni 103 na liniji 9, slikan ispred bolnice

Libertasovo parkiralište




nidi

Malo jutarnjih slika s parkinga Libertasa. ;)





*****  V     O      L       V       O   *****

đivo

još malo Libertasa od mene. Danas Isuzui.
Garažni 83 inače vozi po Mljetu, ali danas je bio u radioni



đivo


Garažni 88 napokon dobio kvaku  8-8

nidi

Ekipa za školski prijevoz gbr. 143,90,91. ;)

*****  V     O      L       V       O   *****

đivo

Novost u Libertasu! Peugeot Boxer stigao prije par dana.

Obnovljena unutrašnjost garažnog 18. Stavljena su sjedala iz garažnih 92-95

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

nidi

Gbr. 18 odlično izgleda s ovim sicevima. ;)
*****  V     O      L       V       O   *****