stari znalac na novom forumu...

Autor brzi, Srpanj 02, 2008, 21:10:53

brzi

pozdrav!

mislim da će neki već kad vide ovaj "nadimak" prepoznati o kome se radi...a admini i moderartori će prepoznati po starom mailu...
je,stari znalac foruma se vratio Vedro-brzi...sad moram priznati da neznam hoću li dobiti iskrenu dobrodošlicu...
ali tko zna... ;)
zašto sam otišao?!Iskreno bs(bolje da neznate što znači kratica  ;) ).Ali eto sada sam tu...iako moram priznati da više neću biti toliko aktivan,jer jednostavno neću imati vremena...
Za nove članove,da se predstavim...zovem se Vedran.Iz Splita sam...profresionalni vozač,zasada samo sa C kat. :Vozim sve što stignem...zasada.Bus i šleper u planu dogodine...bus još pod upitnikom...šleper siguran...volim znači sve što se tiče kamiona i autobusa.Dizajniram ih,crtam,skupljam modele 1:87...ma sve oko njih!E,da sada sam se bacio na www.prijevoz.hr .Uskoro očekujte koju repotažu.
pa da neduljim,pozdravio bih sve članove i stare i nove,dobrog prijatelja makya i kolegu torrentea,također tu je i stari znalac Zlikowszky...
eto...to je to...

Servis


brzi


maky

Oooo prika...

Zdravo i veselo! Aj pa se vidimo na kakvoj "turi"  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

brzi

Citat: maky  u Srpanj 02, 2008, 21:18:01
Oooo prika...

Zdravo i veselo! Aj pa se vidimo na kakvoj "turi"  ;)

o čovječe ni tebe nisam vidio sto godina...ako izuzmemo onaj susret kad si mi mahao sa stanice,a ja u Ivecu te nisam vidio...jbg usredotočen na vožnju  ;)
ko i ti u Lions Cityu  ;D

lerotai

no sikiriki

dubi

koristite libertas....

mate

I,ja ti zelim dobrodoslicu na forum 8)

brzi


Feter

Je li ovaj akaunt obrisan, iliii...?