Autopromet Zagreb, Zagreb/ Nigra, Zlatar

Autor Tomek, Srpanj 06, 2008, 18:00:11

Shole

A kad je firma promjenila ime,  i zbog čega ?   

Shole


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Casper

Upravo sam pogledao na stranicama Fine, Autopromet Zagreb postoji od 2012 godine... oni očito otvaraju firme i prebacuju imovinu kako bi izbjegli plaćanje dospjelih dugovanja... Još jedna zanimljivost, liniju voze s kombijem 8+1, a po zakonu mora biti bus, a ovo je putnički kombi... Gazda se žali da ga je ove godine na liniji Crikvenica Zagreb upropastio Autotrans jer je stavio polazak 15 minuta prije njega (Škreba). A na kolodvoru u Crikvenici se nisu mogle kupiti nihove karte...

tramvajac 92

Jednom (dok je njihova linija za Varaždin i išla) su poslali O404 za Varaždin a za nekud (M. Bistrica/Zlatar) nisu ništa. I zvao neki čovjek njih, ovo ono, i na kraju je 404 išao samo do Komina (naplatne kućice) gdje su po tog putnika došli s golfom 2  ;D a mene i još jednog putnika za Vž povezli dalje sa Vianom (sad u Vinceku). Kartu nikad nisam vidio.

Casper

Isprika moderatorima ako previše pišem, ali... kako to da su odustali od linije za Varaždin? Nije išlo? Pa čuo sam i čitao da je to jako dobra linija

Shole

Zagreb - Rijeka uvijek voze s nekakvim minibusevima i nikad nema više od 2,3 čovjeka.  Cijena očito nije puno manja nego  Autotrans, Brioni, Cratia BUS,  a komoditet je kud i kamo lošiji.  Od svih prijevoznika koji prometuju na toj liniji,  najmanji bus koji se pojavi je BMC  TBX,  znači da interesa uvijek u svako doba ima.  Samo treba znat

frukec


tramvajac 92

Citat: Casper  u Rujan 19, 2014, 21:57:11
Isprika moderatorima ako previše pišem, ali... kako to da su odustali od linije za Varaždin? Nije išlo? Pa čuo sam i čitao da je to jako dobra linija

Ideja je bila ok, iz Zagreba ideš u 7:00, oko 8:20 si u Varaždinu, povratak je još bolji, 17:00 s dolaskom oko 18:20. Kaj tu ne paše? Išel je APVŽ u 7:15 svaki drugi dan i dolazio je oko 8:35. Cijena je bila povoljnija, da, ali si onda osuđen na njihov jedini polazak, i nije neka sreća. Da su im se karte priznavale s Croatia busom ili APVŽ onda bi ti polasci bili ok. Povratak za Zagreb nije bio nešto pun, jer je to direktna linija, a 3 sata nema busa koji bi povezao Varaždin i sve niže od Brezničkog Huma pa prema Zagrebu. Sad je APVŽ maknuo taj polazak u 7:15, pa bi možda sad bilo nešto više putnika, iako sumnjam.

frukec


volvobus

Citat: Tomek  u Srpanj 23, 2014, 17:09:46
Baligina Setra S417GTHD sa malim natpisom Škreb danas u Zagrebu

setra od jučer ima ZG tablice

Casper


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Casper

Stoji na njuškalu da se prodaje za 17000 eura... nisam znao da je 8+1

NP-549

Kako može bit samo 8+1 ? Onda nesmiješ s njim liniju vozit.  I plus toga, kakva je to cijena ?