Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

Katarina Piskor

glavno da nije nitko poginuo, željeza je bilo i bit će, a u autotroleju ima dobrih mehaničara pa lako i brzo to poprave   good_boy good_boy  :)evil  bus123

daMassa

Gadna stvar kod Novog Lista, nisam vidio broj busa, ali prigradski 30ka Classic. Oko 13:00 stoji bus iza auta (ja mislio da je bus naguzio auto, ali sumnjam jer nisam vidio ostecenja) i frajer iz auta htio soleta sakom skinut, ali ga sole zgrabio pa mu ovaj nije nis napravio. Bar kolko sam ja vidio samo su se natezali. :-\

superhik

Navodno jučer 610 pao u provaliju.

Ruske

citam da je neki motorist zavrsio pod busom nekim, nema nis slika i vise informacija, i navodno da je umro...


shef

To je ponovno (ovih dana) nesretni 599.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

riemma

Dali se netko sjeća 9. mjeseca 1992 oko 6:30 ujutro, kad ih je u Kostreni 6 poginulo. Kamion je imao kvar i skrenuo na autobus.

NP-549

Nije kamion imao nikakav kvar nego je Mujo Klico zaspao i zabio se u Sanosa 372.  Vozač  J.J.(55) je izdaleka snimio šta se dešava, bježao skroz desno, kompletno razbio desnu stranu autobusa od početka do kraja u stjene, al svejedno ga je Deutz pogodio bočno s lijeve strane u visini drugog sjedala.
Stavim slike, samo da ih pronađem

Katarina Piskor

stavi;stavi da vide i ostali a ne da budu krivi nesretni vozači autotroleja bus123 treba takve na ovaj način >hammer<

NP-549

Skener šteka pa za prvu ruku nek bude ovako.

Ovo su slike 2 dana nakon nesreće, a Novi List od 02.09.92. (dan nakon) nemogu nikako nać






Klanaman

Prestrašno! Ne ponovilo se nikad više.

SaNjIn

Na zabici ispred crkve je slupan auto (i to zestoko) a malo naprijed stoji zaustavljen solo conecto s malo razbijenim prednjim krajem..gb nisam 100 posto siguran al mislim da je 666 na liniji 4..

Bari

Citat: SaNjIn  u Veljača 15, 2011, 22:37:29
Na zabici ispred crkve je slupan auto (i to zestoko) a malo naprijed stoji zaustavljen solo conecto s malo razbijenim prednjim krajem..gb nisam 100 posto siguran al mislim da je 666 na liniji 4..

Prošao sam tamo oko 23.00 sata. U pravu si, radi se o GB 666 na liniji 4. Na busu je razbijen prednji desni kraj, dok je auto dosta slupan.
KREPAT MA NE MOLAT !

SaNjIn

Citat: Bari  u Veljača 16, 2011, 00:39:07
Citat: SaNjIn  u Veljača 15, 2011, 22:37:29
Na zabici ispred crkve je slupan auto (i to zestoko) a malo naprijed stoji zaustavljen solo conecto s malo razbijenim prednjim krajem..gb nisam 100 posto siguran al mislim da je 666 na liniji 4..

Prošao sam tamo oko 23.00 sata. U pravu si, radi se o GB 666 na liniji 4. Na busu je razbijen prednji desni kraj, dok je auto dosta slupan.
po ovome kako su autobus i auto stajali izgleda da je autobus kriv.. (auto izlazio ononuda šole ga nije primjetio i zakačio)  ???

Shole

Rasprava vam je OK, ali molim vas nemojte stalno citirati postove.  Čemu to ako komentirat post iznad !? Sad imamo "na Žabici ispred crkve...." tri puta zaredom.  Post se citira samo u slučaju kad se misli na neki od prije tj. na onaj koji nije posljednji