Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

Shole

Nisu ni ostali prigradski bili bolje sreće proteklih godina (605, 606, 616, 618 X puta, 632, 641).  Classici sad čine veliku većinu prigradskog voznog parka i zato uglavnom oni nastradaju. Činjenica je da se u prigradu vozi puno brže nego po gradu, kako busom tako i ostali sudionici u prometu, pa su i zato štete kod prometnih nezgoda puno veće nego je slučaj kod Conecta i Citara po gradu koji vozi 20-30 na sat i uglavnom se malo zadere bok ili ga pogodi odostraga pošto je veliki postotak ulica jednosmjeran

Klanaman

Vidio danas kod Jelačićevog Trga 687 sa probnim tablicama. Valjda će konačno ovih dana u promet.

zvone16

danas oko 19:23, 704 stoji sa 4 zmigavca na stanici onoj kod place, iza stoji policijski auto i jos neki auto nisam vidio da je ostecen ili nesto
ZvoneXp

ikar

Danas 619 oko 16 sati stoji na samom kraju ugibališta kod Slavica (skoro na Jadranskom trgu) skupa sa jednim autom i policijom. Linija - 20 Klana. (Izgleda da je to bila linija u 14.35).

Ive

Danas u 15.45 viđen 617(19 Rijeka) na križanju kod Plodina na Marinićima s upaljena sva 4 žmigavca. Imao je bliski susret s Opel Vectrom. Šteta: nepoznata.

Berlingo

Informacija od vozaca Autotransa. Danas je navodno neki mercedes na 32 zapeo za skelu u Opatiji. Da li je tko nesto cuo?

amalok.95

Danas je 681 na Škrljevu u kantunu imao sudar

amalok.95

jedno pitanje kada stavljam sliku u jpg fotmatu ispiše mi došlo je do greške i prikaže mi dozvoljene formate koje mogu stavit na forum a na orikazanim formatima nigdje nema formata za sliku

ikar

Jesi siguran da je 681? Od jučer bi OŠ Bakar trebali vozit 682 i 684.

amalok.95

da bio je 681 slikao sam ga ali mi izbacuje grešku kada stavljam sliku uopče je ne mogu stavit...!!!

manoplan

Citat: amalok.95  u Studeni 30, 2010, 14:40:32
da bio je 681 slikao sam ga ali mi izbacuje grešku kada stavljam sliku uopče je ne mogu stavit...!!!
Citat: amalok.95  u Studeni 30, 2010, 13:59:30
jedno pitanje kada stavljam sliku u jpg fotmatu ispiše mi došlo je do greške i prikaže mi dozvoljene formate koje mogu stavit na forum a na orikazanim formatima nigdje nema formata za sliku
To je postavljeno tako jer štedimo naš serverski prostor.
Slike možeš upload-at preko Photobucketa, Tinypica-a ili Imageshacka i onda ovdje postaviti link na sliku. Zatim klikneš ''Pošalji'' i tada će se prikazati slika u postu kao i svima.

amalok.95

zahvaljujem na informaciji i napokon 681

amalok.95

#297


Uploaded with ImageShack.us

Shole

Dobro je morala ova budaletina doletit.  Bus ide tamo valjda 0.5 km/h

zvone16

cuo sam da je nakraju vozac autobusa kriv po meni nemoze nikako on biti kriv
ZvoneXp