Autotrolejeva crna kronika

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:36:36

Berlingo

U ovom gradu kad god autobus ima sudar onda je njegov vozac za sve kriv!
                                                   >rigoleto<

mivano

drugi Regio koji će posjetit limariju...

amalok.95

Jesu ovi ljudi retardirani okrivili šofera a nije išao više od 10km/h nego je ona budaletina doletila sa golfom doletila  preko 50km/h

Berlingo

A sta sam ti ja napisao? Samo se njih optuzuje. Za sve su oni krivi. Tako ti je i po trasi 3A. Tamo se sa strahom vozi.  Bas me zanima koji je idiot stavio onu punu liniju kod Zamarica ili gore kod marketa Igor.
A gle ovo. Kad je napravljena cesta za Marceljevu Dragu i konacno je trebao doci u to naselje autobus, sve je nabrzinu odgodjeno. Problem je bio u prvom zavoju poslje semafora na Kantridi (neki dan uslikan 599) jer se tu 2 zglobna autobusa nisu mogla mimoilaziti! Zavoj se odmah sirio i linija je brzo uvedena.

little-perfect-fairy

Danas oko 13.20 na Delti bus GB 689 slupao je zadnji desni kraj na lampi blizu perona linije 11.. Tko je jos to vidjeo??

NP-549

#305
Mogu se kladit da je bio "po nosu" parkiran među druge autobuse i onda je u rikverc izlazio van.  Svakome se može desit, ali je činjenica da su debili oni koji parkiraju na naprijed.  Osim toga ovo nam je već valjda 50-i bus kojeg smo razbili na terminalu.  Al kad smo to govorili inžinjerima koji su crtali mjesta za parkiranje onda smo dobili odgovor da šta se mi petljamo u to.

little-perfect-fairy

Em su debili, em su lijenčine okrenut bus prije parkiranja.. mislim da je lakse parkirat se u rikverc nego izlazit u rikverc... Ali valjda za njih ne.. ima svakakvih fantoma tamo..   ;)  ;D

Klanaman

Citat: NP-549  u Prosinac 01, 2010, 20:36:12
Mogu se kladit da je bio "po nosu" parkiran među druge autobuse i onda je u rikverc izlazio van.  Svakome se može desit, ali je činjenica da su debili oni koji parkiraju na naprijed.  Osim toga ovo nam je već valjda 50-i bus kojeg smo razbili na terminalu.  Al kad smo to govorili inžinjerima koji su crtali mjesta za parkiranje onda smo dobili odgovor da šta se mi petljamo u to.

Ma na Delti treba nacrtati parkirna mjesta pod kutom od 60 ili 45 stupnjeva u pravcu Ugora. Jest da se po dužini parkirnog prostora izgubi koje parkirno mjesto, al sigurno ne bi bilo ovakvih oštećenja niti bi bilo moguće parkirati bus na "nos". 

ikar

Dok nije bilo novih perona bilo je puno bolje... Slijepac bi parkirao bus  ;D

Boki651

Skoro još jedan bus za crnu kroniku, večeras iza 20h, ali ostalo je na skoro. Sestra mi se u jedinici vraćala iz Towera, kada je iza busa, taman negdje u podvožnjaku pri samom izlasku na Piramidu, čula lom i vidjela iskre. Uglavnom neki se previše zaletio, te pokosio ogradu po izlasku iz podvožnjaka, nekoliko puta zarotirao i odbio, pa su od tuda te iskre, a skoro je tako kližući pogodio i bus.
Ako netko zna više, neka napiše.

421

Citat: little-perfect-fairy  u Prosinac 01, 2010, 20:42:24
Em su debili, em su lijenčine okrenut bus prije parkiranja.. mislim da je lakse parkirat se u rikverc nego izlazit u rikverc... Ali valjda za njih ne.. ima svakakvih fantoma tamo..   ;)  ;D
Smanjit doživljaj, l-p-f! Ne buduće  kolege zvati pogrdnim imenima! To što želiš biti :)evil bus123, ne znači da možeš  nekome dijeliti packe jer još nisi prošla inicijaciju!
Kad budeš imala km u nogama poput većine kolega, kad se dokažeš na  bus123 onda no problems.
Dotad Te pratimo, ovo Ti baš nije trebalo!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

little-perfect-fairy

Oke.. Sorry mozda sam ipak malo pretjerala.. i mislim da ce te se nacekat dok vam ne postanem kolegica jer pred menom su jos 8 godina skolovanja ;) ..     P.S. Ja se nadam da se nitko nije uvrijedio.. :D

Berlingo

#312
 o-0
Ono sta vam ja mogu napisati je za stanicu kod kokosinjca. Stvarno sam se tamo svasta nagledao. Ali nikad mi nije palo na pamet da lajem protiv vozaca. Nisam bio tamo, nisam nista vidio ili me se jednostavno ne tice. Evo samo jedan primjer. Ide bus s Kastva u grad. Nedjelja je bila. Da bude stvar bolja ja sam dobar s vozacem. Ljudi ima na ugibalistu i pripremaju se za ulaz. Ali ovaj je samo produzio i potrubio mi je. Ajde, valjda je prestigao dvojku, sad ce ona odmah. Aha, nije je bilo vise od 10min.
Bez obzira na sve ja cu uvijek stati na stranu vozaca!

ikar

Po tko zna koji put nesreća na cesti preko Tibljaša. Hoće li se više stati na kraju divljanju?

http://www.novilist.hr/Vijesti/tri-ozlijedena-u-sudaru-s-autotr.aspx

nukleusri

Citat: ikar  u Prosinac 06, 2010, 23:00:13
Po tko zna koji put nesreća na cesti preko Tibljaša. Hoće li se više stati na kraju divljanju?
(...)
Sutra, ali maaalo sutra ;)
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje