Autobusi slikani u Podgorici

Autor arsenal, Lipanj 13, 2009, 00:47:41

arsenal

E, sad tu na autobusku stanicu dolazi gomila ovakvih malih minibusa i midibusa, vecimno starih polovnjaka iz Zapadne Europe i nesto novijih "Turcina".

arsenal

Jedini strani prijevoznik ciji sam bus tada zatekao na stanici, bio je srbijanski "Sandzaktrans" iz Novog Pazara. Evo sa kakvim raspadom od busa oni voze liniju Podgorica -Beograd.

arsenal

Vrhunac raspada medjutim tek slijedi: sa ovim raspalim malim MB-om, firma "Pljevlja ekspres" vozi jednu od najduzih linija u CG, na relacijhi Bar-Pljevlja (300 i kusur kilometara). Obratite paznju na to kako je bus truo sa donje strane i pogotovo na to kako mu izgledaju ZADNJA VRATA!!!!!

arsenal

I za kraj malo smijeha....

Firma se zove ni manje ni vise nego "Starliner" Podgorica a do zvijezda (iliti Andrijevice, male varosice na sjeveru CG gdje je i Bog rekao laku noc) vozi vas sa ovim ultramodernim primjerkom neoplana u fantasticnom stanju. Divota!

shef

#4
Citat: arsenal  u Lipanj 13, 2009, 00:56:16
Vrhunac raspada medjutim tek slijedi: sa ovim raspalim malim MB-om, firma "Pljevlja ekspres" vozi jednu od najduzih linija u CG, na relacijhi Bar-Pljevlja (300 i kusur kilometara). Obratite paznju na to kako je bus truo sa donje strane i pogotovo na to kako mu izgledaju ZADNJA VRATA!!!!!

Čovjek je pogodio proizvođača! Nema veze što nije isti model! Da je Crna Gora Kuba još bih rekao, ali ovo... ::|

Što se tiče onog crveno-bijelog MB koji sliči na O405, to i jest O405, ali karoseriran u Španjolskoj (najvjerojatnije Castrosua).
Plavi Fiat 370 je karoseriran Portesi, po Italiji ih još ima u redovnom prometu, i nisu u puno boljem stanju od ovoga. Godine čine svoje.
Tamnoplavi Mercedes je O304.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

arsenal

Super, hvala na objasnjenjima shefe! ;)

adriatica

Citat: arsenal  u Lipanj 13, 2009, 00:56:16
Vrhunac raspada medjutim tek slijedi: sa ovim raspalim malim MB-om, firma "Pljevlja ekspres" vozi jednu od najduzih linija u CG, na relacijhi Bar-Pljevlja (300 i kusur kilometara). Obratite paznju na to kako je bus truo sa donje strane i pogotovo na to kako mu izgledaju ZADNJA VRATA!!!!!

Ovo je stvarno nevjerovatno, pa ovakve krseve mozes vidjeti samo jos u Albaniji, zaboga imamo li mi ikakve kontrole po putevima i kako uopste ovakvi "biseri" prolaze tehnicki pregled, pogotovo sto voze najteze dionice kroz Crnu Goru prema Pljevljima i Andrijevici.  :o

Jos vise me cude putnici koji se usude da sjednu uopste u ove "autobuse"!!!  ???

Suboticanin

Vrlo impozantan vozni park.Nemam reči.

Galeb

Citat: arsenal  u Lipanj 13, 2009, 00:53:22
Jedini strani prijevoznik ciji sam bus tada zatekao na stanici, bio je srbijanski "Sandzaktrans" iz Novog Pazara. Evo sa kakvim raspadom od busa oni voze liniju Podgorica -Beograd.
Citat: arsenal  u Lipanj 13, 2009, 00:53:22
Jedini strani prijevoznik ciji sam bus tada zatekao na stanici, bio je srbijanski "Sandzaktrans" iz Novog Pazara. Evo sa kakvim raspadom od busa oni voze liniju Podgorica -Beograd.
so ova vozat i Novi Pazar - Skopje...   :o ako uste vozat : ;D