Autotrans - fotografije (3)

Autor 5AR, Lipanj 26, 2016, 19:04:13

mate


sniff

Citat: mate  u Veljača 04, 2019, 22:46:11
AKZ

Pantursitov bus u Autotransovoj PJ na APPovoj liniji, sve unutar iste grupacije. Dost dobro  thumbs

Bari

#1052
1157


1375


1391




1476


1560


1564


1569
KREPAT MA NE MOLAT !

Frik85

Citat: sniff  u Veljača 04, 2019, 23:03:06
Pantursitov bus u Autotransovoj PJ na APPovoj liniji, sve unutar iste grupacije. Dost dobro  thumbs
poslje 1.4 je tome kraj. Panturist bude odvojeni.

Matej


gorgoroth


Frik85

Citat: matej  u Veljača 05, 2019, 11:16:25
Pa odvojeni su i sada glavauzid
Svi PT busi se trebajo vratiti u PT.  Nema više tankiranja na PT u Frankfurtu ukaznih kartic za Munchenski kolodvor na PT I tako dalje.

Dreamwalker

Tko bi trebao biti Panturistov vlasnik? Ovo što pričaš nema nekog smisla ako će vlasnik i dalje biti Arriva.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Frik85

#1058
Ima smisao. Da se vidi ko koliko troši I koje firme ostajejo DB Konzeru i koje bis se prodale. DB prodajo samo jedan dio Arrive i jedan dio Schenkera. Sve sto je nerentabilno se proda a rentabilno ostaje.

gorgoroth

Tko je rentabilan, ATR ili Panturist

415 ul

Ako je Arriva vlasnik Panturista i Autotransa onda je nebitno dal ce Autotrans ili Pnt tociti gorivo kod jednoga ili drugoga kad su ubiti jedna firma,a to je Arriva Croatia

Matej

Po mojim procjenama onda od svih njihovih podružnica,Panturist ima najmanje šanse za opstanak.Moja procijena

Frik85

Citat: 415 ul  u Veljača 05, 2019, 22:02:48
Ako je Arriva vlasnik Panturista i Autotransa onda je nebitno dal ce Autotrans ili Pnt tociti gorivo kod jednoga ili drugoga kad su ubiti jedna firma,a to je Arriva Croatia
ARRIVA Italia. Svaka firma vodi troske za sebe itd isto Arriva Slovenija tam imaš Arriva štajerska moja se vodi za sebe I ARRIVA Primorska isto vodi troske za sebe. Samo u Hr je bilo kemijanje sa iznajmljivanjem busev,  linij i troškov..   Primjer Ic bus linija Munchen Milano. Voze još firme koje so spojene u arrivi Italia. Svaka firma vodi i plati svoje troške. Ako ostane bus jedne firme u kvaru se rezervni bus iznajmljiva Kot evobusa. Nema iznajmljivanja unutra firme nema točenja na drugo firmo i iznajmljivanja vozača

Frik85

Citat: matej  u Veljača 05, 2019, 22:10:39
Po mojim procjenama onda od svih njihovih podružnica,Panturist ima najmanje šanse za opstanak.Moja procijena
Ne. Nego ima najviše šans da ostane u DB

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !