Vozni park (2)

Autor Bari, Srpanj 13, 2015, 19:35:29

mivano


Avtomontaža

G.b.-u 820 na desnom krilu prvih vrata umjesto Iveco piše Irisbus.

Shole


Avtomontaža


shef

Promjena:
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Upravo smo vidjeli najnovije tablice. Zanima me, zna li netko ( bez gledanja u popis ) koji bus ima trenutno najstarije tablice. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

lussin


kico101

Ako je bilo bez gledanja- odlican rezultat. Cini mi se da je 589 na nekakvom faceliftingu.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boki651

659 - bus koji od novijih najmanje vremena izgubi od trenutka dolaska na stanicu, do polaska s nje.

MB Citaro

Danas sam prošao kroz ul. Franje Račkog i bacim pogled na garažu i vidim neku kockicu razbijenu na kraju garaže, o kojem se radi i gdje je nastradao?
Pored njega neka dva staria MAN-a 220

shef

To je 603 ->prometna nesreća; ide u rashod
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mivano

Citat: shef  u Ožujak 08, 2016, 21:12:02
To je 603 ->prometna nesreća; ide u rashod
Prilika da zamijene motor u 584.

NP-549

Da, al je i 599 bez motora jer je u jednom od silnih nevremena u zadnja 2,3 mjeseca povukao vodu u podvožnjaku kod 3. Maja.   Neznam u kakvom je stanju motor iz 567, možda on osvane u nekoj solo kockici

shef

688 već par dana vozi bez prednje tablice
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

#74
nedjelju na ponedjeljak ukradena u Šmriki,  montirana na osobni auto da bi onda tip natočio gorivo na Lukoilu u Jadranovu i pobjegao.  Uhvatili su ga odmah ujutro.

Tablice nema,  čeka se nova s istim brojevima.  Bus ima potvrdu od MUP-a da fali tablica.  Ne ide se po drugi komplet jer onda treba mjenjat sve dozvole koje bus ima.  Licenca za županijski prijevoz i dozvola za prijevoz djece,  a njih se čeka malo duže vrijeme.