Tipovi autobusa na linijama 2017. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor GT-R, Siječanj 05, 2017, 12:40:58

STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Robert


tramvajac 92


Tomek


ManNLNG

EUROBUS AV120


C2

@Tomek
Od Citelisa sam na 123 uočio gbr 766, a ono što mi je odvuklo pažnju što je bio solidno popunjen.

212Alex



kaj ti je cudno na 123 da je plinarac?
pa uz mana se itekako desi plinarac tam i to zglobni i solo ...to nije nista cudno??
si bumo jednu spili

Ivan

Nisam dugo vidio ni solo Citelis tamo a nije bilo ni puno zglobnih, tako da je ovo donekle neobično.

Zglobni se napuni ako dođe prije 120, no stvar je u voznom redu, inače je besmisleno da na 120 voze tri busa a 2 od 3 su stalno prazna ali i kako stvari stoje, na 123 je uz funkcionalnu 120 zglobni većinom prevelik i za vozača sigurno nespretan na uskoj cesti i još užem okretištu.

Uglavnom dispečerska zabava bez glave i repa... ::|

Tomek

Nije to slučajno kad je dio Lion's Cityja bio danas u Mariji Bistrici, ima slika na forumu ;)

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

822DoDo

kaj se tu mora objašnjavat? Zamisli Conecto na 225, eno ga vozi i 224/2 skoro stalno
Das Beste oder nichts. MB

STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Ivan

Jesu mutavi s tim školskima na 232, ja ne znam što je tim ljudima u glavama kad ih svaka dva dana šalju tu...

Linija koja je kratka i treba brzu izmjenu putnika već samim time treba izbjegavati visokopodni bus, a kamo li ako ubrojimo odvratne gužve koje ni ne stanu u teoretskih 60 putničkih mjesta, još dok ubrojimo da se vozi i puno slabo pokretnih i starih ljudi do bolnice, ja ne mogu shvatiti kakvi nesposobnjakovići bez osnovnog znanja i obzira prema ljudima rade ovaj posao gore nego da su vrtićkoj djeci dali da se igraju. Sramota.

STIB

Citat: Ivan  u Svibanj 10, 2017, 09:00:59
Jesu mutavi s tim školskima na 232, ja ne znam što je tim ljudima u glavama kad ih svaka dva dana šalju tu...
(..)još dok ubrojimo da se vozi i puno slabo pokretnih i starih ljudi do bolnice, (...)
Ovo je najvažniji argument za ovu liniju.
Ide se iz krajnjosti u krajnjost. Jedan dan je zglobni (koji u nekim polascima isto bude pun), drugi dan nema ničega, pa mora uskočiti bus s 205 koji odradi kratku relaciju do Policijske akademije i niti ne zakasni na svoj redovni polazak, a onda se treći dan pojavi školski u koji par ljudi uopće ne može ući, čak niti kad je prazan.
Moglo se školskog staviti na 204, a odande uzeti Citara (kad već ionako ne voze miniji).
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU