Tipovi autobusa na linijama 2017. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor GT-R, Siječanj 05, 2017, 12:40:58

Shole


405GN2

584 gotov danas na 222/3 I. Navrat

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

Ivan

Joj dosadni ste stvarno na istoku s tim "neobičnim" pojavama. Svaka 2 dana Citaro na 226 ili nešto takvo... Kod mene je na 126 prošli tjedan skoro svaki dan vozio MAN što nisam vidio mjesecima, pa mi se nije dalo "prijaviti" jer to se dogodi svakih nekoliko mjeseci na tjedan dana, odavno rečeno, ali i rjeđe nego ove istočne pojave koje su kao i MAN na 127 i Citelis na 128, svaka 2-3 dana a znalo je i na tjedan dana biti obrnuto ovog ljeta, iako se očito neki i tome čude kao beba zvečki kad zalutaju na Črnomerec. Ugl ako je baš dugo i često da se nešto takvo ponavlja, jednom u mjesec dana nešto sumirajte a ne da svaki dan javljate stanje koje traje već skoro 10 godina.


I shvatili smo, LC G i dalje povremeno voze na 107 i 222, netko je lupio i ostao živ da ih nema, dokad bi dokazivali? Trebate li preporučenom poštom pismenu potvrdu od foruma da nema potrebe opet pisati o tome?
Od tih "prijava" na linijama koje su uvijek bile miješane čovjek jedva skuži da na kraju sad voze redovito na 210 i 212 (i valjda i dalje 269).

tramvajac 92


STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

leonardo123

401 na 203/1.
403,404 na 226.

EDIT: 438 na 226/3.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

405GN2

Kakav razlog očekuješ? Samo su malo priuštili ljudima kvalitetu i na 281 City G nije baš neuobičajen, jer je bar 2 puta u tjednu na 281.
Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Nek ljudi malo uživaju. Šteta šta ih nesmiju poslat na 216/276.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

421

Citat: smogovci.bbb2  u Prosinac 19, 2017, 18:28:01
russian_roulette Mislio sam na Urbane good_boy
Čekaj, šaljem zastupnika Bulja da primi metak umjesto tebe (ako već nisi pucao).
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB