Sanos

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:40:02

vollwy

Koliko košta novi Sanos S403 (kopija Tourismo O 350)?
Postoji li uvoznik za RH?

sanos_a

Citat: vollwy  u Siječanj 17, 2010, 18:55:23
Koliko košta novi Sanos S403 (kopija Tourismo O 350)?
Postoji li uvoznik za RH?
kako sam ja razbrao od drugi ljufi s403 kosta oko 155.000 eura ali najbolje je da pitas preko kontakt na ove web strane www.sanos.com.mk

mb0404


arsenal


zeka


arsenal


Shole

Ovakvog još nisam nikad vidio!  Pošto ima ovo tipično sanosovo prvo bočno staklo znači da je stariji od 1989, ali mi nikako nije jasno ovo zadnje bočno prije stražnjih vratiju. Uvijek su imali dva mala prozora  :-\



zeka

Ovo je najverovatnije slika remontovanog Sanos-a u Maxis servisu tako da je moguce da su uradjene razne prepravke.

sanos_a

novi model je bilo to. stariji model je imao tamo dva stakla a ovaj model ima jedno staklo. nije od reparacija nego je fabrika tako ugradivala

Shole

Nije to novi model jer jer model 1989. i noviji bio bez ovog prvog bočnog stakla karakterističnog za Sanose.  Imao je prduženo prvo "normalno" staklo.  Malo sam kopao po netu i našao još par ovakvih sa dugim zadnjim staklom, i svi imaju ova široka jednostruka vrata.

bapsi01

Pozdrav ljudi

Nov sam ovdje i trebam malu pomoć. Može li mitko reći može li se igdje naći za skinuti ili kupiti nekav servisni priručnik za neki od FAMOS-ovi motora koji su ugrađivani u autobuse ili kamione. Koliko je uopće bilo izvedbi tih motora recimo od 85 godine pa na ovamo.

arsenal

Evo mala ekskluziva - jedini ikada proiyvedeni primjerak sanosa S 409.




bugar92

#57
Citat: arsenal  u Ožujak 17, 2011, 23:55:21
Evo mala ekskluziva - jedini ikada proiyvedeni primjerak sanosa S 409.

http://i432.photobucket.com/albums/qq46/Sinisha/bus%20pg/DSC04392.jpg
bivsi vlasnik iz bugarske je firma union ivkoni

Shole

Koja je razlika između modela 315.11 i  .21 ?  Ja sam mislio da su svi povišeni .21

mihaelm

#59
Citat: arsenal  u Travanj 21, 2010, 23:13:00
S-314.

http://i432.photobucket.com/albums/qq46/Sinisha/DSC09530.jpg

Da ovaj nije slučajno bio Centrotransov? Znam da su imali oni takve u toj šemi i koji bi ovaj mogao biti gbr?
Neoplan u srcu