Nabavke novih autobusa (2)

Autor ManNLNG, Srpanj 02, 2017, 16:35:45

545

Moja isprika moderatoru zbog  ponašanja.
Više se ovakvo što, neće ponoviti.


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


ManNLNG

Takođerd se ispričavam na bezvezne komentare sa moje strane... 😉
EUROBUS AV120

CONECTO430

Urbanway-ovi 70% ide u VG izvor:kolega ZET-ovac.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

MAN truck bus

Sumnjam. Jer APVG se nebi snašao sa Ivecom. APD je imao iskustva s Ivecom. U APVG nikad nisu išli novi autobusi. Bila bi prava šteta da se novi busevi raspadnu za 1 mjesec.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Tomek

Inače, bio sam neki dan kraj garaže u Gorici, prali su Lion's City, znači gbr 343 motor izgleda kao da je iz tvornice izašao.. Vjerojatno Velika Gorica ima najbolje održavanje od svih ZET-ovi pogona što nekad nije bio slučaj, al su se očito posložili!

MAN truck bus

Može biti odlično održavanje kada imaju malo vozila. MAN NL 263 99,City,SL 283. Mogu se ti busevi i sjajit. Svaka čast serviserima na trudu!
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

sniff

U uređenoj državi i da imaju 200 buseva svi bi trebali biti dobro održavani.

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


Dreamwalker

Bez uvrede ikome, jeste li stvarno sigurni da su vam ti izvori pouzdani? Što to znači 70% da će u APVG i zašto to uopće pišete? 66,67% je da neće u VG pa nitko o tome ne piše. Što se mene tiče, ako je VG financirala te autobuse, bilo bi fer da idu njima. Ako ih nisu financirali, a vjerujem da nisu jer nigdje o tome nije bilo riječi (a VG novine i portali se vole hvalit takvim stvarima što je i logično), onda nije fer da idu u VG. Ako uopće i budu išli u što sumnjam.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Ivan

Ove svaštarije koje prenosite od zetovaca, mislim ima i onih koji tak pričaju svakakve gluposti i vjeruju u njih, ali većina ima mozga i na ovoj razini bedastoća skoro već izgledaju kao patke jer im očito kvocate previše s glupim pitanjima koja biste već trebali naučiti tko zna a tko ne zna, pa vas vuku za nos da vam se mogu smijati.

CONECTO430

Nije sigruno kolega je čitao članak a u komentaru je pisalo da hvala Bogu dolaze u VG. Ali nije sigurno!

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Idem samo jednu stanicu :D

822DoDo

Onda ne pišite takve gluposti kad niste sigurni. U Goricu treba poslati Conecte, služili bi ih još godinama
Das Beste oder nichts. MB

tramvajac 92

Pa da i odu u VG (u što sumnjam) dobro bi im došli. Puno bolje nego da se vozikaju na 120 npr.

Ivan

#57
U VG treba poslati ostatak prvo SL283, 9 i 430, a izgleda da će postojati i višak školskih otkad su došli Crosswayi a nigdje nisam pročitao ništa o novim školskim linijama, a onda kasnije Conecte. Kakvog smisla ima da gledamo školske na 232 s 80-90 putnika...
I nekoliko Cacciamalija koje Dubrava ne želi a lako bi pokrivali 335, večeri i vikende, a možda i 302 303 popodne.

I vratiti Citare Dubravi.

Urbanway je zadnja stvar koju trebaju za prigradske linije isto kao i solo Citaro sa samo 29(+1) sjedala, City ima barem 32+2.
Ako hoće novi Iveco mogu dobiti i Crossway kad je ionako školskih previše. :P

tramvajac 92

Joj da. Ja nisam dobro čital da je o Urbanwayima riječ. Slažem se s tobom, nema smisla, ja sam mislio na Crosswaye.

MAN truck bus

Urbanwayevi krenuli prema APPu trenutno se nalaze na Slavonskoj kod Čavićeve!
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"