Nabavke novih autobusa (3)

Autor gorgoroth, Rujan 20, 2019, 20:41:40

gorgoroth

Crosswayi dobili rege

smogovci.bbb2

Samo je Libertas povezao reg. ozn. sa garažnim brojevima. Jel drugima u pitanju to da im je to skupo ili im je nebitno umnik2
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

gorgoroth

Feniksbus

gorgoroth

---

gorgoroth


gorgoroth

---

smogovci.bbb2

Može ovo "čudo" potegnuti do 100kmh ;)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

kico101

Moram priznati da mi stvarno nisu jasna ova tvoja pitanja. Pa zašto su tondini plavi ili žuti, zašto ovo zašto ono. Možda sam ja ostario, ali ne kužim.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

smogovci.bbb2

Imaju straga naljepnice 80kmh/100kmh pa pitam byeg
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

kico101

Ako piše ograničenje 100 km/h, nekako je logično da može potegnuti do te brzine sa svojih 360 konja. 80 km/h bi bilo ograničenje za autoceste/brze ceste, a 100 km/h za autobuse sa posebnom opremom ( direktiva 2015/813/EU ). Vjerojatno je blokada na 100 km/h, ali to će bolje objasniti netko od vozača.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

MAN truck bus

Citat: smogovci.bbb2  u Srpanj 13, 2022, 18:37:58
Može ovo "čudo" potegnuti do 100kmh ;)

Naravno, pa napravljen je na šasiji Dailya koji je inače na B kategoriji i ima blokadu na 105-110.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MateV

Citat: kico101  u Srpanj 14, 2022, 10:30:41
80 km/h bi bilo ograničenje za autoceste/brze ceste, a 100 km/h za autobuse sa posebnom opremom...

Ako se dobro sjećam iz autoškole (ovdje me slobodno ispravite ako sam u krivu), niže ograničenje od 80 km/h je za "obične" ceste, a 100 km/h za autoceste/brze ceste/zaobilaznice. Na kraju krajeva, 80 km/h bi na autocesti bilo užasno sporo.

sniff

Legalno možeš usporiti na autocesti do 60km/h. Bože moj, štednja goriva  ;)

MAN truck bus

Na kraju krajeva naljepnica je nebitna jer je Feniks gradski autobus sa registriranim stajaćim mjestima i automatski najveća dopuštena brzina mu je 50km/h. Njegova maksimalna brzina je puno veća, ali smije maksimalno 50km/h.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

gorgoroth

Baš će kada bude vozio po obilaznici voziti 50, po toj logici ne bi smio na brze ceste, kao mopedi