Mapa vozila

Autor shef, Ožujak 15, 2021, 07:21:57

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549


pehar_11

Meni nije radila od 4 pa sve do maloprije. Ne bi pisao da mi je radila, no sada radi opet uredno.
Vrijeme je novac.

kigor

Cudo ali sad BusRi pokazuje sve buseve kako treba

Sent from my SM-G980F using Tapatalk


Matija87

Otkad su navodno makli one podatke o gps lokacijama na portalu otvorenih podataka Grada Rijeke, da kucnemo o drvo, sad sve radi kako treba ko urica

DWProski

Ne znam koliko ćemo puta morati sta-da i ja ponoviti - radi jer uzimamo podatak o trenutnoj/zadnjoj stanici vozila i onda ga fiksiramo na tu koordinatu. Koordinate koje dobijemo izvorno su još uvijek razbacane na sve strane.

Matija87

Citat: DWProski  u Kolovoz 10, 2022, 22:24:27
Ne znam koliko ćemo puta morati sta-da i ja ponoviti - radi jer uzimamo podatak o trenutnoj/zadnjoj stanici vozila i onda ga fiksiramo na tu koordinatu. Koordinate koje dobijemo izvorno su još uvijek razbacane na sve strane.
Razumijem ja to , nego je činjenica da bolje funkcionira sad na takav način nego prije kad su koordinate bile dobivene preko portala otvorenih podataka (nerijetko se znalo dogodit da se pojedini autobusi nisu prikazivali, linije itd.)

rzri05

Na kartama su se pojavili autobusi na 118, 118A i 118B. Barem nije paralizirana cijela karta od novih voznih redova i linija  thumbs

sta-da

Takvi su podaci u voznom redu sa portala otvorenih podataka, rekao bih da je to greška do Autotroleja u unosu jer ne vidim kako je moguće da se doda 1 sama od sebe na početak.

Lokacije autobusa se i dalje dobivaju sa portala otvorenih podataka, samo se kao što je već napisano koristi informacija o stanici a ne gps koordinate.

NP-549

Novi režim rada na linijama 18/18B pa smo otvorili nove linije u probnom radu.  Sinoć u 23:00 su zamijenjena imena linijama, ali neki busevi nisu pokupili nove podatke

amalok.95


kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

pehar_11

Primjetio sam da se na gbr. 835 lokacija na mapi ne prikazuje (ne znam je li to do vozila ili lokacije), a imena linija su idalje pogrešna - mislim na 118, 118B i 118A.
Vrijeme je novac.

rzri05

#208
Koliko sam primijetio, vikendom su na karti točni nazivi 18 i 18B (kada se vozi na Srdoče uz vezu na liniju 2).

Edit: Čak su i Google karte pokupile 118/118A/118B uz prikaz točnih 18 i 18B za vikend

NP-549

Treba prijenos podataka opet napravit a onda poremetim raspored vozača