Gradski parking, Šibenik

Autor Paško, Kolovoz 06, 2021, 01:57:32

gorgoroth

#90
30.7.

Paško

U Gradskom parkingu je samo novi Lion's City, stavi ostale gdje pripadaju (Autotransport).
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

man_464

Pozdravi iz Sarajeva, ai sličice iz Šibenika.
Kako sam shvatio postoji 10 linija.

1 2 3 4 5 su gradske i interval im oko 60 minuta cca, a 101 201 301 501 701 su prigradske sa svega nekoliko polazaka. Vidim da je na oglasnim tablama stavljena i linija 801, moguće neka ukinuta?

Uglavnom autobusi su prelijepi i unificirani. Nikad ne dozvoliti reklamiranje ili bredniranje na istim!

Koliko je vozila neophodno za realizaciju svih polazaka radnim danom? 10 ?, koliko je i linija? Jedanaesti kao rezerva?

Koja još vozila su u VP, osim Lions-a?










Da li je interval od 60 minuta dovoljan na svim linijama?
Ima li potrebe za prepoloviti interval na 30 minuta na nekim linijama, barem od Septembra do Juna u jutarnjoj špici?

Kocka 146

AK Šibenik
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

Paško

Prvi je možda prebojan u narančastu, ali svejedno ima papir Autotransportove linije.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Kocka 146

Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

tramvajac 92

Citat: Paško  u Kolovoz 31, 2023, 13:24:44Prvi je možda prebojan u narančastu, ali svejedno ima papir Autotransportove linije.
A i piše kod vrata ATP Šibenik.  ;)

Drago mi je da si uhvatio kojeg na lokalu, Kocka  thumbs

Kocka 146

#97
To je bio jedini taj dan za Konjevrate 😂.
I hvala  pivkan
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠

sniff

Dva ljepotana i uobičajeni kadrovi






Mau2403

#99
Očito ide JGP Šibenik u nabavu 12 električnih autobusa. Natječaj je navodno otvoren ali ga ne mogu naći na EOJN.

https://sibenski.slobodnadalmacija.hr/sibenik/vijesti/sibenik/sibencane-ceka-jos-bolji-javni-gradski-prijevoz-nabavlja-se-12-elektricnih-autobusa-1345836

Citat:Šibenčane čeka još bolji javni gradski prijevoz, nabavlja se 12 električnih autobusa
PIŠE ŠIBENSKI.HR
8. prosinca 2023. - 13:14

U dogledno vrijeme Šibenčani bi trebali dobiti još kvalitetniji javni gradski prijevoz, usluge koja jako dobro funkcionira u zadnjih otprilike godinu dana.

Naime, Željko Burić, gradonačelnik Šibenika, izjavio je za Radio Šibenik kako je otvoren natječaj za nabavku 12 novih autobusa koji će svi biti električni.

Kako je istaknuo šibenski gradonačelnik, posao je to koji iziskuje velike pripreme:

- To uključuje rekonstrukciju dijela prometnica, prilagođavanje ugibališta, ali i osiguranje mjesta za punjenje električnih autobusa- rekao je Burić za Radio Šibenik.

XDonald

001 i 006