Libertas - vozni park (3)

Autor dulib, Prosinac 01, 2007, 19:53:44

Garage


Paško

Jeli g.b. 55 dobio nove reg. tablice ili još ima stare (DU-665-I)?
Jeli g.b. 56 još živ ili su ga rashodovali kad se zapalio?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#392
1. Koji je zadnji SU 220 rashodovan u ratu (ostali su 30, 32, 35, 37, 40, 41, 46, 49 i 61)? Između g.b. 51 i 55 je.

2. Jedan izvor mi kaže kako je jedan TAM 190A11 imao registraciju DU-855-I. Zna li netko (sa sigurnošću) koji je to? Može biti 46, 48, 49 ili 50.

3. Koji je bio garažni broj G&S g.b. 39 prije renumeracije? 195 ili 198? Jeli drugi od ta dva rashodovan prije renumeracije?

Ako netko čita ovo i zna odgovore, molim ga neka odgovori.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Garage

Bacio sam prije neki dan malo pogled u remizu.
G. br. 55 je, mislim otpisan i samo se čeka dan transporta na labudici. Vjerojatno i g. br. 56.
Upitno je što će sa 129. I još jedno pitanje, koji je g. br. SU-220, parkiran bez tablica uz g.br. 55, lagano nagnut na stranu (kao da je i taj otpisan)?
Zna li itko?

stručnjak

Eo portalOKO  sve vidi i sve zna, više o preseljenju parkinga preko puta Remize.. (radovi započeli iskopom  zapadnom granicom uz hotel Stadion)

http://www.portaloko.hr/clanak/libertas-seli-u-gospino-polje-poceli-cupati-ogradu-bez-ikakvog-odobrenja/0/20217/

good_boy   bus123



MISLI GLOBALNO, DJELUJ LOKALNO, PAŠ VIDIT KAD TE STIGNE GLOBALNA KRIZA!!! ;)

medo

Citat: Avtomontažafan  u Svibanj 29, 2011, 15:50:06
1. Koji je zadnji SU 220 rashodovan u ratu (ostali su 30, 32, 35, 37, 40, 41, 46, 49 i 61)? Između g.b. 51 i 55 je.

2. Jedan izvor mi kaže kako je jedan TAM 190A11 imao registraciju DU-855-I. Zna li netko (sa sigurnošću) koji je to? Može biti 46, 48, 49 ili 50.

3. Koji je bio garažni broj G&S g.b. 39 prije renumeracije? 195 ili 198? Jeli drugi od ta dva rashodovan prije renumeracije?

Ako netko čita ovo i zna odgovore, molim ga neka odgovori.

1: g.b.54

2: Tam 190A11 g.b.48, prije renumeracije g.b.155

3. G.b.39 je bio g.b.198 a g.b.195 je dobio g.b.38, oba su rashodovana kasnije


Shole

lijepo mjesto,  pogotovo kad padne kiša

atlasovac

Citat: Shole  u Listopad 16, 2011, 11:04:27
lijepo mjesto,  pogotovo kad padne kiša
Točno tako.
Pročitao sam da je ovo parkiralište privremeno do uređenja nešto trajnijeg rješenja u ex Radeljeviću.
Nego nije mi jasno zašto nisu autobuse smjestili u bivšu Atlasovu garažu gdje imaju svu infrastrukturu. Sezona je pri kraju i tamo je sve manje od Atlasa unajmljenih autobusa. Ne znam čiji je to prostor i koliko bi koštao najam. Priča se da je dio od Grada, a dio vraćen Biskupiji. A moglo bi to biti i trajnije rješenje, gdje bi autobusi dolazili u remizu samo na veće popravke, a dnevne preglede, pranje i servis obavljati u Gospinu Polju. A napravit pravu radionicu negdje van grada kad Libertas dobije šup kartu i iz remize koju nije trbao izgubiti. Ali neki su imali svoj interes u tom.

Shole

Koliko je taj novi parking udaljen od garaže ?   Kako oni sad misle rješit jutarnji izlaz iz garaže?  BUs ti je na jednoj bandi, prometnik koji izdaje naloge na drugoj, nečime treba to i preć

atlasovac

Citat: Shole  u Listopad 16, 2011, 19:56:28
Koliko je taj novi parking udaljen od garaže ?   Kako oni sad misle rješit jutarnji izlaz iz garaže?  BUs ti je na jednoj bandi, prometnik koji izdaje naloge na drugoj, nečime treba to i preć
Od Atlasove garaže 100-200 m, a od Libertasove remize 2-3 Km

Shole

Baš me zanima kako su rješili sad to jutarnje izlaženje iz garaže.   Autobusi na jednom mjestu, administracija na drugom.  Je li onaj parking čuvan ili može bilo ko preko noći kopat po busevima ?

conecto

Najgore što su izgazili biskupima englesku travu pa ovi sad nemaju gdje igrati nogomet. Ili su se biskupi sjetili svog zemljišta baš sad pa bi mogli sudom izvući kakvu odštetu? Nije ovaj potez Libertasa baš za pohvalu, ali ja se pitam treba li uopće Duborvniku gradski prijevoz kad je takav odnos grada i građana prema gradskom prijevozniku u vlasništvu grada?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

atlasovac

Jučer na tehničkom viđen g.b.19 sa novouređenim interijerom u istom stilu kao i kod g.b. 18.

medo

Onda će vjerojatno i g.b. 25 dobiti isti interijer, vidio sam neki dan da su s limarijom gotovi.