Autotrolej SIP

Autor pehar_11, Prosinac 16, 2023, 19:12:27

pehar_11

#15
Ovo je bilo oko 12 sati, 99% sam siguran da je bio solaš, a ne midi i sigurno nije bio plinaš. Na 1 izgleda kao da je kombi, 7A izgleda kao putnički a 32 monotral. Ništa big deal, samo komentiram
Vrijeme je novac.

pehar_11

Gledao pa mi zapelo za oko - neke linije koje stoje na Fiumara pr. se prikazuju na gradskoj stanici. Naprimjer, jedanajstica u povratku
Vrijeme je novac.

NP-549


pehar_11

Vrijeme je novac.

pehar_11

 pivkan Neki ljudi idalje sjede kod trga RH čude se kako ja hodam nasred ceste a njima busa nema i nema
Vrijeme je novac.

Boki651

Ove najave je možda bolje isključiti da ne troše struju, bar dok ovo rasulo traje. Primjer od danas, najava želj. kolodvor u smjeru zapada, 14 sati. Na displeyu

2 Trsat - Srdoči ---
2 Trsat - Srdoči 3 min
7a Sv.Križ-Hosti 6 min

Dvojka nije došla, 7a je prošao, a još su mu pisale 3 minute i nakon odlaska. Na kraju dvojka prebačena na 8 minuta, naišli 18 i 18 b bez najave na displeyu i pokupili sve putnike od dvojke. Definitivno to ne funkcionira uz ovaj prometni nered u gradu i stvara zabludu.

pehar_11

Nestali su busići sa najava
Vrijeme je novac.

pehar_11

Displej na Žabici (okomiti radi normalno)
Vrijeme je novac.

Boki651

Netko je dobro lovu oprao na mobilnoj aplikaciji. Toliko bugova da su bolje verzije koje su pojedinci napravili nego "profesionalna" firma. Klikni jednom na položaj busa, probaj drugi put i više se ništa ne pokazuje. To je samo jedan od niza bugova. 

pehar_11

Mislim da apsolutno nitko ne koristi SIP aplikaciju, nema potrebe za opterećivanjem oko toga
Vrijeme je novac.

lussin

Na najavama bi trebalo promijeniti da se polasci koji idu do Fiumare tako i pokazuju, sada su svi u punom obliku

pehar_11

Citat: pehar_11  u Veljača 18, 2024, 17:10:53Displej na Žabici (okomiti radi normalno)
Ista stvar Krnjevo Zvonimirova
Vrijeme je novac.

pehar_11

#27
Stanje na SIP-u (trebalo mi je 5 minuta da napišem):

- odabir linije: prazan prozor. Sve je bijelo i bez teksta
- "moje linije": a kako da ih dodam?
- odabir stanice: polje za pretraživanje ne radi
- "moje stanice": kako da ih dodam kad se ne prikazuju?
- "planiraj putovanje": hvala na bacanju sa SIP-a na Google Maps, jako mi je pomoglo. Kako originalno
- povijest pretraživanja: hahaha jako smješno. Kako da išta dodam kad ništa ne radi?
- profil: a čemu ovo služi?
- karta: https://autobusi.org/forum/index.php?topic=24691.msg363128#msg363128. Neću komentirat

Ako se izbriše cookies da karta možda i samo možda proradi, dođe ovo (Chrome):
our connection is not private Attackers might be trying to steal your information from voznired.autotrolej.hr. Error NET::ERR_CERT_DATE_INVALID

russian_roulette russian_roulette russian_roulette russian_roulette
Vrijeme je novac.

Boki651

Ne tako davno si mi napisao da to nitko ne koristi i da se ne opterećujem oko toga, a sad si potrošio dobro vrijeme sve ovo napisati. ;)
Mislim da ćeš se složiti da je bolje da sve maknu ća nego ovako neprofesionalno i neozbiljno drže aplikaciju koju bi malo dijete bolje složilo, a za koju su potrošeni dobri novci od njene izrade. Također ću se složiti s kolegom Kićom koji je napisao da je probni period uvođenja najava završen i da sad mora sve raditi kao po špagi ili nek se svi ekrani ugase i ljudi ne dovode u zabludu.

lussin

Što se tiče ekrana, po mom iskustvu nakon jednog kratkog perioda gdje su štekali, sada rade dobro i precizno