ZET razno (5)

Autor MAN truck bus, Veljača 25, 2023, 13:20:40

Autobus1

Citat: tramvajac 92  u Siječanj 07, 2026, 12:41:21Znači da se tramvaj spigao. Ima fotka, pa vidi - autor je Borna/željeznice.net
Znam ja sto znaci ali u tom kontekstu internog slenga u obavijestima govorim

tonkovicmk1

Danas je D1 vukla D5 Zagrebačkom avenijom prema garaži Podsused, nije valda da ide za Cios? 

Tuna

Pozdrav!
Neznam u koju temu se javiti, a sigurno mi se neda svakoga posebno u PM pitati, a i pola ljudi više i nije na forumu.
Radim malo na kompu folder sa svim autobusima ZET-a, koji su u voznm parku/bili u voznom parku od 2011. godine sve do danas. Zanimalo me, smijem li preuzeti fotografije sa foruma, znam da u pravilima foruma NE SMIJEM bez dopuštenja/odobrenja "vlasnika" fotografije, te slike neće biti djeljene na nikakvim društvenim mrežama, nego čisto meni na kompu. Na A4 papiru si radim popis autobusa, u kojoj su temi i koji su # post.

Ako je to sve u redu sa vama, (@tramvajac92, jakov5, Tomek...), ima li nektko sliku 699..? Poslat ako je u redu, meni u PM. Hvala!  hi
Više na TikToku: @zetzagreb, UN:Bussaistoka

tramvajac 92

#858
Izvoli fotku 699. Što se mene tiče, označi nas ko forum ako negdje staviš.

Hvala 421 na drugom paru očiju!  ;D