Fotografije iz ZET-ove prošlosti

Autor Portos, Prosinac 02, 2007, 08:48:07

421

Citat: tamlover  u Lipanj 05, 2011, 21:30:08
Pobjednik Vlado Žganjer je (bio?) kontrolor prometa na kraju, al ne znam jel u mirovini il nije. Lijepo se prisjetiti tih dana, garažnog 976  ;D i Samoborca kao pobjednika...

Još uvijek jest kontrolor prometa!
Još nije za penziju ni po izgledu a kamoli nečem drugom.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tamlover

A čuj, u državi s ovoliko umirovljenika nikad ne znaš kad je kome vrijeme za penziju. Kolko Vlado može imat godina sad?
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Nije baš ZET, ali spada ovdje za sve ljubitelje Zagreba, a i one nostalgičare za danima kad je u ovoj zemlji bilo puno više kulture, a puno puno manje primitivizma u koji tonemo sve dublje

Negdje na početku filma ima i poneki autobus -- godina je 1982.
http://www.tportal.hr/sport/nogomet/133871/Maksimir-1982-Romantika-o-kojoj-mozemo-samo-sanjati.html

Tomek

#408
Na 3.12 ima ZET-ov TAM 260A116P u ratu. Mislim da je negdje blizu Zagreba(možda Pisarovina ili sl.) budući da ima i tablu linije. Ugl. ovo je isječak iz filma o Vladi Divcu i Draženu Petroviću Once brothers


Ivan

Citat: Tomek  u Lipanj 18, 2011, 11:53:02
Na 3.12 ima ZET-ov TAM 260A116P u ratu. Mislim da je negdje blizu Zagreba(možda Pisarovina ili sl.) budući da ima i tablu linije. Ugl. ovo je isječak iz filma o Vladi Divcu i Draženu Petroviću Once brothers


Ne vidi se previše dobro, ali tabla je definitivno zelena prigradska; ja bih rekao da piše Velika Gorica 301 Pokupsko, samo, je li Gorica tada imala P-ove i koliko njih?

Portos

Citat: Ivan  u Lipanj 19, 2011, 18:17:26
Citat: Tomek  u Lipanj 18, 2011, 11:53:02
Na 3.12 ima ZET-ov TAM 260A116P u ratu. Mislim da je negdje blizu Zagreba(možda Pisarovina ili sl.) budući da ima i tablu linije. Ugl. ovo je isječak iz filma o Vladi Divcu i Draženu Petroviću Once brothers


Ne vidi se previše dobro, ali tabla je definitivno zelena prigradska; ja bih rekao da piše Velika Gorica 301 Pokupsko, samo, je li Gorica tada imala P-ove i koliko njih?
APVG nije imala table takvog tipa. Imala je drugačije table manjih dimenzija koje su sprijeda bile učvršćene na vjetrobran oprugom. Čini mi se da je bus na filmu g.b. 982. Linija nije čitljiva niti prepoznajem mjesto gdje je snimano, ali budući je početno odredište od dvije riječi linija bi mogla biti 455 Glavni kolodvor-Samobor

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

sokre



Nisam siguran da li je i ovo ZET-ov bus. Ne kužim se toliko u tako stare autobuse ..

gaspa

Zet-ov je, ZET-ov, Gošina Alfa, najvjerojatnije na liniji 43

sokre

Nemamo popis tih dvoznamenkastih brojeva linija (ili ga ne mogu naći).

Gdje je vozila ta linija?

tramvajac 92


sokre

Hvala tramvajac! Puno vrijednih podataka na linku!

Zanimljivo da o starim brojevima linijama na ZET-ovim stranicama baš i nema spomena..

Ovaj forum bi mogao postati službena ZET-ova stranica.  8)

tramvajac 92

Ovaj forum i je službena stranica ljubitelja ZET-ovih autobusa (a i svih ostalih) ;D

tamlover

#417
Gbr 279 ako sam dobro vidio u seriji Ne daj se Floki koja je snimljena 1985.


...i bilo je lepo i navek TAM bu....

mihaelm

u kojoj minuti ga ima... ne da mi se gledat cijeli
Neoplan u srcu

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....