AUTOPREVOZ, Gradiška

Autor lav, Listopad 12, 2008, 00:03:50

lav

Autoprevoz
Gradiška, Čede Kovačevića bb
tel. +387 51 813500

























Dado_toping

Gradiska je dobila sest ovih turistickih sa 41 sjedalo i motorom 280 KS,i cetiri gradska Higera. :) ;)

busfan

#2
Znao sam da ce se ovo *** najvise prodavati u BiH >:(  Jos malo pa ce ih ovde svaki prevoznik imati

Neo

A busfan sta si mislio gdje ce se prodavati nego u BiH, pa kod nas gledaju uvijek sta je najeftinije i kinesko i nema frke to prolazi. Ko ce dati za novog Citylinera 250.000 eura, kod nas ti ovako razmisljaju bolje mi je kupit5i dva kineza nego jednog Neoplana... ;) ;)
je zakon

busfan

#4
Citat: Neo  u Listopad 15, 2008, 12:33:27
A busfan sta si mislio gdje ce se prodavati nego u BiH, pa kod nas gledaju uvijek sta je najeftinije i kinesko i nema frke to prolazi. Ko ce dati za novog Citylinera 250.000 eura, kod nas ti ovako razmisljaju bolje mi je kupit5i dva kineza nego jednog Neoplana... ;) ;)

Ja stvarno ne shvatam zasto uzeti kineza, pa ako nema para za nov autobus moze se uzeti polovna Setra 300 ili Cityliner, a sigurno ce voziti duze od ovoga
A o kvalitetu i udobnosti da ne govorimo

Neo

Nisu svi razmisljanja kao ja i ti, ja bi sad uzeo citylinera 95 godiste nego novog kineza ali imas prevoznika, kaze novo je novo...pa makar i kinesko... ::|
je zakon

arsenal

Njihovo kinesko smece danas je dovezlo neku djecu na ekskurziju u Kotor.


aaaaa

Nekidan sam imao priliku vidjeti ovo "čudo"...kako mu je ružna boja to je nevjerovatno. stiče se dojam da je već "izblijedila"....

erobuss

Klon Siderala 2000, Caetano Winnera i Boga pitaj čega sve ne, radi se u suradnji sa Scanijom, tako da bi ovo trebalo biti nešto kvalitetnije iz Copy country of Čajna :D


ahmoo

U prosli petak 4-5 ovih HIGERA do Zenice su jedan za drugim vozili onda su neki ostajali na odmaralistima, a neki su se vukli do autoputa :D Alaj cade ko da nisu novi! I onda opet na povratku iz Sarajeva oko 16 h oni jedan za drugim, stim da je tada bio sa njima i jedan Smiljicev HIGER
:D :) :D ;)

erobuss

#10
Čuvaju leđa jedan drugome  :D Danas su ovaj Autoprevozov i Domuzov išli prema Širokom Brijegu  ;D


arsenal

Ja sam takvu kombinaciju kineza Gradiska-Domuz jutros rano vidio u Tivtu.

erobuss

Vjerojatno idu kući... Mostar - Široki - Tomislavgrad - Kupres - Bugojno - Jajce - Banja Luka. Logičnije je da su išli preko Rame, ali okolo je uvijek bilo bliže  ;D

damir fido

Danas u Tuzli kod stadiona "Tusanj".






tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga