Presečki - slike

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:47:19

Tomek

Hm, čovjek vjerojatno nije vozio Setru 415 pa sad baš da ih uspoređuje ono, ali što se tiče ekplozivnosti i startnosti za Berkhofa nisam primjetio, nop Marcopolo-i od Presečkog ubrzavaju ko mali auti, doslovce lete da je to nevjerovatno.

kampanjac

#466
Al navodno je bio 3 godine na megalineru u croatiji (680-RG)... ;D..a gle, nije vozio možda, al veli da na autoputu u brijegu je sa axialom oderao setru 415 i da ga je šofer setre poslije pitao da koji to motor ima jer da leti ko lud..a kaj se tiće marca pola, to je istina...bus leti...

bugar92

#467
Ime dotičnog šofera je ???

kampanjac

nećemo reči...nije bitno.. ;D

busfan

#469
Ako i jedan i drugi imaju blokadu na 105, kako je oderao Setru, jedino ako je covjek namjerno usporio...
A osim toga kako se odma uhvati usporedjivati sa Setrom, pa taj Axial ne vrijedi ni kao pola Setre, to je jedan "jeftini" autobus, koji je mozda u klasi Temse Safari HD...
Taj tvoj sofer neki veliki filozof,  isto sto jedan lik poredi svoj Golf 2, sa bratovim Audi A4, kaze nije to neka razlika samo malo Audi bolji spolja i unutra  ;D  ;D  ;D

Eurobus av120

otišlo se s teme... ali piše da ga je oderao "u brijegu"... što već stvara razliku, i gdje blokada na 105 km/h ne znači ništa, ako do te brzine ne dođe, a očito je netko ipak bio brži u brijegu...

busfan

#471
Pa jeste, ali Setra 415HD ima motor od 421KS uglavnom i niti je mogao tako lako proci, niti brijeg treba predstavljati toliki problem... Pa ne vuce se valjda Setra 415HD uz brijeg 50km/h pa da je on tako lako prodje
Lik je ocito sisao s nekog Sanosa pa je sad malo "napaljen"  ;D

conecto

Berkhof je daleko (iznad) Temse Safari, ako se bus fura na klasiku to ne znači ni da je loš ni da je jeftin. DAF-ovi motori su poznati da idu ko vrag, a Setra nije tako nagla, više je podešena na onako "finu" vožnju. Nije sve u konjima, ovisi mnogo i o prijenosu kad je brijeg u pitanju ili o odabranom stupnju prijenosa, dakle i o samom vozaču. I pitanje je da li se vozač Setre uopće htio "utrkivati", u svakom slučaju glupo je donositi nekakve zaključke o busevima na osnovi ovakvih pričica i osobnih sklonosti prema nekoj marki autobusa.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

busfan

Citat: conecto  u Ožujak 20, 2011, 09:02:10
I pitanje je da li se vozač Setre uopće htio "utrkivati", u svakom slučaju glupo je donositi nekakve zaključke o busevima na osnovi ovakvih pričica i osobnih sklonosti prema nekoj marki autobusa.

Ovo sam i rekao u prvom postu, a kritika je bila kako je taj odmah nasao porediti Berkhof sa Setrom, pa iz aviona se vidi koliko je Setra ispred Berkhofa.

Samo mene kad smo kod Berkhofa buni jedna stvar, taj autobus nije skup, a nema ih nigdje puno, osim u Srbiji, sto me navodi na zakljucak da je npr Bova Futura puno bolji autobus  ???

Berlingo


fakincic

10-101 Benkovo prije Pregrade. "Ugibalište" uz državnu cestu, majstor tu uvijek parkira jer je doma 100 metara iznad na bregu. Ovaj bus vozi školsku djecu i radnike Straže, a kad zatreba, i Zagreb.



Uploaded with ImageShack.us

kampanjac

znači istina je..danas je prošel pored moje kuće al sam mu videl samo rep..pobegel mi je iza zavoja pa nisam bil sicher čiji je..sad je tomek potvrdio moje sumnje...

fakincic

Ja sam ga vidio sinoć u 21 sat u Pregradi, znači vozi i radničku liniju za Stražu.

Sonja

#478
Mimoilazenje u Donjoj Semnici.


Tomek

Barbi


Berkhof


I još jedna novost u voznom parku, dosad smo vidjeli 10-211, ali nemamo sliku, a evo sada i 10-209 sa slikom
Graf I Stift 270M12 ex APT Čakovec