Salinea, Orašje

Autor erobuss, Prosinac 02, 2007, 09:43:44

zlikowszky

Citat: Karabaja  u Ožujak 31, 2009, 00:11:20
...i solidnoga Pepexa....
Ma, jesi siguran???
U kojim okvirima solidnog.... ???
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Karabaja

Citat: zlikowszky  u Ožujak 31, 2009, 23:05:46
Citat: Karabaja  u Ožujak 31, 2009, 00:11:20
...i solidnoga Pepexa....
Ma, jesi siguran???
U kojim okvirima solidnog.... ???
Ma daj molim te, pa rekao sam "solidnog"a ne izvanrednog voznoga parka a pritome sam mislio na bijeloga i plavoga citylinera kupljenoga od Croatia Busa sa kojima oni voze tu liniju.S obzirom na vozni park Salinea-e ovaj se ovaj se sigurno može nazvati"sasvim solidnim"kao što sam i rekao.Dakle.............

zlikowszky

Citat: Karabaja  u Ožujak 31, 2009, 23:50:19
Citat: zlikowszky  u Ožujak 31, 2009, 23:05:46
Citat: Karabaja  u Ožujak 31, 2009, 00:11:20
...i solidnoga Pepexa....
Ma, jesi siguran???
U kojim okvirima solidnog.... ???
Ma daj molim te, pa rekao sam "solidnog"a ne izvanrednog voznoga parka a pritome sam mislio na bijeloga i plavoga citylinera kupljenoga od Croatia Busa sa kojima oni voze tu liniju.S obzirom na vozni park Salinea-e ovaj se ovaj se sigurno može nazvati"sasvim solidnim"kao što sam i rekao.Dakle.............
Evo dao sam si truda i proprčkao malo i temu Pepex i temu Salinea. Pod uvjetom da nisu ni u jednoj firmi zadnjih nekoliko mjeseci ništa mijenjali u voznom parku, izlažem slijedeće.
Nisam baš ni sam siguran koliko su Salinea busevi stvarno busevi, ali daj mi reci po čemu je bilo koji Pepexov Neoplan koje navodiš "solidniji" od recimo bilo kojeg ovdje uslikanog Salinea Siderala. Možda ti znaš više o njihovim busevima, ne kažem ništa, ali ovako s moje perspektive, Pepex prvo teba nabavit Autobus....
A,  vidim,  stiže nešto iz Pule........
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Karabaja

Reći ću ti samo da samo da ja radim u jednoj firmi,i da svaki dan imam posla i sa Salineom i sa Pepexom.Činjenica je da Salinea u zadnje vrieme svako malo ostaje u kvaru zbog loših buseva i da vozači svako malo moraju leći pod autobus zbog nekog kvara.Evo iz toga razloga Transturist vozi onu liniju svaki dan iz Zagreba za Tuzlu u 7 sati što bi Salinea trebala voziti.A što se tiče Pepexa svaki dan viđam njihova 2 citylinera koji uopće ne izgledaju toliko loše pa sam zbog toga napisao da imaju solidan vozni park.Čak sam i sa vozačima svaki dan u razgovoru i jedne i druge firme i mogu ti reći da i oni jadni puno kukaju na svoj vozni park(Salinea) ali kažu da moraju vozit ono što imaju i da ne znaju dokle će tako!

zlikowszky

Ma da, mi razvezali o tome ko ima kakve buseve, a vozači su na žalost oni koji plaćaju ceh i valjaju se pod starim kantama. I još vjerojatno slušaju kad ih putnici šalju u PM  njih i "njihove" autobuse...
Definitivno treba reda napraviti da vidimo što može voziti a što ne preko granice (i unutra i van), ali i unutar granica.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Karabaja

Upravo tako,ja eto zbog prirode posla razgovaram sa njima svaki dan tako da jedini krivac u svemu tome može biti vlasnik firme jer ne obnavlja vozni park a vozači moraju voziti ono što imaju na raspolaganju!

elvis

evo MAN-a danas u Sarajevu

mate

Salinein MAN od jucer ponovno aktivan na liniji Zagreb - Tuzla (polazak 7 sati)...po rijecima ljudi sto su ga vidjeli cini se da nije nista posebno radeno, nego samo da je napravljeno ono nuzno da moze nekako vozit tu liniju...

mb0404

Ako oni sa ovim voze do Zagreba ja bi onda sa bicklom mogao na autoput,bilo bi sigunrije i meni i ostalim ucesnicima u saobracaju.Ovo bolan treba isjec u zeljezo ili sa njega poskidat Turkse djelove dovest Svabe da rasklope skolep i to je to da lici malo na autobus.

busfan

Ne znam da li je neko vec napisao, vidio sam sinoc njihov Sideral sa Touring logom i nazad pise Salinea. Oko 21:30 u Brckom, mislim da je linija Sarajevo-Ljubljana

Tlimfocit

Citat: busfan  u Svibanj 16, 2009, 08:07:04
Ne znam da li je neko vec napisao, vidio sam sinoc njihov Sideral sa Touring logom i nazad pise Salinea. Oko 21:30 u Brckom, mislim da je linija Sarajevo-Ljubljana

u jbt...jel dvoosovinac il troosovinac?

busfan

Citat: Tlimfocit  u Svibanj 16, 2009, 09:55:31
Citat: busfan  u Svibanj 16, 2009, 08:07:04
Ne znam da li je neko vec napisao, vidio sam sinoc njihov Sideral sa Touring logom i nazad pise Salinea. Oko 21:30 u Brckom, mislim da je linija Sarajevo-Ljubljana

u jbt...jel dvoosovinac il troosovinac?

99% dvoosovinac  ;)

doBUS

Citat: busfan  u Svibanj 16, 2009, 13:11:27
Citat: Tlimfocit  u Svibanj 16, 2009, 09:55:31
Citat: busfan  u Svibanj 16, 2009, 08:07:04
Ne znam da li je neko vec napisao, vidio sam sinoc njihov Sideral sa Touring logom i nazad pise Salinea. Oko 21:30 u Brckom, mislim da je linija Sarajevo-Ljubljana

u jbt...jel dvoosovinac il troosovinac?

99% dvoosovinac  ;)

Iz Sarajeva do Tuzle vozi kombi Citroen a putnici u Tuzli presjedaju u autobus...Mislim da ta linija ide do Kopra

busfan

Citat: doBUS  u Svibanj 16, 2009, 13:13:42
Citat: busfan  u Svibanj 16, 2009, 13:11:27
Citat: Tlimfocit  u Svibanj 16, 2009, 09:55:31
Citat: busfan  u Svibanj 16, 2009, 08:07:04
Ne znam da li je neko vec napisao, vidio sam sinoc njihov Sideral sa Touring logom i nazad pise Salinea. Oko 21:30 u Brckom, mislim da je linija Sarajevo-Ljubljana

u jbt...jel dvoosovinac il troosovinac?

99% dvoosovinac  ;)

Iz Sarajeva do Tuzle vozi kombi Citroen a putnici u Tuzli presjedaju u autobus...Mislim da ta linija ide do Kopra

Ja sam prije u to vrijeme stalno vidjao autobus(laznog Starlinera, Mana,Irizara... ;D) ali dugo ih nisam vidio ima sigurno 2 god na toj liniji. I sinoc vidim ovog Siderala( isao sam iz njega pa nisam vidio tablu), mislim da je linija za Kopar ili ako imaju polazak za Zagreb-Pulu u to vrijeme

mate

Salinea opet "riknula" - danas na AK Sl.Brod MAN opet ostao u kvaru...i vozaci su to uspjeli srediti...ali nekoliko kilometara dalje,kod naplatnih kucica (Sl.Brod - istok) je opet ostao u kvaru...tako da ne znam kako se uspio na kraju dovuci u Tuzlu...
zalosno je gledati vozace koji se moraju muciti da bi doveli bus da moze voziti...tim vozacima ja skidam kapu jer oni uz svoj posao jos moraju biti spremni na razne kvarove koji ih mogu zadesit ( moraju biti i majstori )...