Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

mate

Citat: moŁnar  u Rujan 08, 2010, 21:55:29
koji model setra?

Ako mislis na ovo sto sam ja napisao, rijec je o S315 GT-HD (Gbr.549), koja je pristigla nedavno iz AP Imotski, u ocito losem stanju

patrick

jel može jedno pitanje? jel zna netko ima li popust na povratnu kartu zagreb-osijek od 40% ukoliko si student, znam da zagreb-brod ima, ali za osijek nisam siguran. ako ima, koliko onda iznosi povratna? unaprijed hvala...

neoplancityliner

Citat: patrick  u Studeni 15, 2010, 22:09:53
jel može jedno pitanje? jel zna netko ima li popust na povratnu kartu zagreb-osijek od 40% ukoliko si student, znam da zagreb-brod ima, ali za osijek nisam siguran. ako ima, koliko onda iznosi povratna? unaprijed hvala...

uz predodžbu x-ice ili indexa imas popust na sve linije, samo ne znam točno koliko je karta.. a izračunaj... cijena karte * 0,4...

Marek

Gbr. 81 ima novu shemu,puno bolje izgleda sad.  ;D

Marek

BJ-748-EJ sa novom shemom,po meni puno je ljepša.  ;D

mate

#245
Profil Čazmatransa na Facebooku:

ČZM Nova

mate

Gbr.501 nakon jucerasnje nesrece je popravljen, i opet normalno dalje je u pogonu :)

Tomek

#247
Potraga za novonabavljenom ex Eurolimbus Setrom S317GTHD može početi, trebala je završiti u Podravina Prigorje, ali izgleda da je ipak u ČZM Nova.

Marek

Citat: Tomek  u Siječanj 21, 2011, 14:10:15
Potraga za novonabavljenom ex Eurolimbus Setrom S317GTHD može početi, trebala je završiti u Podravina Prigorje, ali izgleda da je ipak u ČZM Nova.

Danas sam vidio taj model Setre, mislim da bi mogla biti to ta, ali opet, nisam siguran. Vidio sam ju kroz prozor kuće, nisam najbolje tako da neznam jeli to ta Setra ili neka druga. Dosta je sličila ovoj.

neoplancityliner

eee ovako.. ta setra je u međunarodnom prijevozu u Čazmatransu, zamijenit će S 317 HDH (BJ-392-ES)...  ;)

Tomek


neoplancityliner

Citat: Tomek  u Siječanj 23, 2011, 19:54:17
Gdje će voziti kraljica S317HDH?
a vjerovatno će u neku radnu jedinicu, kao i 315 GT HD i HDH... Zagreb, ili možda čak i u Čazmu...

Tomek

Uglavnom, super pojačanje, Čazma je barem tu u Zagrebu stvarno postala prepoznatljiva po novijim autobusima i u dosta kratkom roku vratila davno stečeni ugled. Jel se zna kako napreduje sređivanje nastradalog novog Citylinera?

neoplancityliner

ha... bit će složen, uskoro.. ali ne bude više to "onaj" autobus koji je bio...