Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

neoplancityliner

danas sam vidio nešto novo u Čazmi na kolodvoru... neki midi bus.. mislim da je pridošlica u Čazmatransu.. javim vam ostale detalje ili slikama.. ;)

neoplancityliner

danas BJ-136-CV imao lakšu prometnu nesreću u Zagrebu... nastradao zadnji desni kraj na busu...  :o

erobuss

Dokle su stigli sa obnovom novog Citylinera koji je krajem prošle godine nastradao u Zagrebu?

liberman

 ???  Mene zanima koji je broj vozila u cazmatransu opcenito i vukovar i prigorje... Ne kzim bas sve tu, sto je s ovim garaznim brojevima pod kojima nista ne pise oni. Znaci koliko ima vozila koja su pod bilo kojim cazmatransom. Hvala Vam unaprijed decki!

neoplancityliner

Citat: liberman  u Veljača 23, 2011, 00:13:27
???  Mene zanima koji je broj vozila u cazmatransu opcenito i vukovar i prigorje... Ne kzim bas sve tu, sto je s ovim garaznim brojevima pod kojima nista ne pise oni. Znaci koliko ima vozila koja su pod bilo kojim cazmatransom. Hvala Vam unaprijed decki!
sveukupno ima preko 550 vozila, ali nisu svi aktivni...

buSHunter795

TAZ gbr202 je obnovljen, sav je bijeli sa sivom crtom dolje. Čudno izgleda. Danas na Zagreb-Virovitica :)

neoplancityliner

cityliner BJ-547-BJ obnovljen, dobio novu color shemu, kao BJ-243-AN... ;)

Tomek

Jedan Cityliner N1116 viđen danas u Zagrebu, dobio je nove registracije, BJ-374-EZ. To je jedan od klasičnih 1116, sa starom shemom.

neoplancityliner

Citat: Tomek  u Ožujak 30, 2011, 22:43:29
Jedan Cityliner N1116 viđen danas u Zagrebu, dobio je nove registracije, BJ-374-EZ. To je jedan od klasičnih 1116, sa starom shemom.
da, riječ je o N1116 koji nisu bili na BJ reg. pločicama, odnosno o  305 - Neoplan Cityliner N 1116 (KC-653-DT ex BJ-784-DJ) ;
306 - Neoplan Cityliner N 1116 (KC-654-DT ex BJ-785-DJ)...

Marek

U petak, viđeno 10-ak čazmatransovih autobusa iz smjera Zagreba. Vozili neku djecu.

Među njima je i bio obnovljen Neoplan gbr. 477

neoplancityliner

!!! NOVOST !!!
u Čazmatrans ovih dana dolazi prinova... riječ je u Setri S 411 HD...  ;)  :)

Tomek

Čazmatrans kupio S411HD sive boje :)

neoplancityliner

Citat: Tomek  u Svibanj 01, 2011, 12:33:47
Čazmatrans kupio S411HD sive boje :)
da, napisao sam topic.. stara je par godina.. vjerovatno ćemo je vidjat na linijama za srbiju i izletima...  ;)

Marek

Imali netko možda sliku BJ-542-AZ.
Pretreživao sam forumom ali ga nisam našao.  :-[

Shole