Hrvatska-Italija-Monaco-Monte Carlo-Francuska-Španjolska

Autor tomo, Listopad 26, 2008, 13:06:39

tomo

prije nekoliko godina je ovo bilo, ali kao da je jučer bilo.... samo sam neke slikice stavio iako ima ih još puno.... Vozio je Polet Vinkovci za Orion tours d.o.o. iz Đakova....
Poletovi MB Tourismo VK-605-BE i VK-606-BE

tomo

i još malo....

tomo

i još malo....

aaaaa

Imao sam priliku par puta doživjeti ove "avanture" i svaki put bilo je fenomenalno ovo se definitivno ne zaboravlja. Gardalend , Port Aventura i mnogi drugi zabavni sadržaji pomognu da se zaboravi na jako naporan put koji je bez noćenja trajao i po 30 ak do 40 sati...

tomo

Citat: aaaaa  u Listopad 26, 2008, 14:33:49
Imao sam priliku par puta doživjeti ove "avanture" i svaki put bilo je fenomenalno ovo se definitivno ne zaboravlja. Gardalend , Port Aventura i mnogi drugi zabavni sadržaji pomognu da se zaboravi na jako naporan put koji je bez noćenja trajao i po 30 ak do 40 sati...

išao bih svake godine da mogu.....   ::|

aaaaa

Citat: tomo  u Listopad 26, 2008, 18:56:38
Citat: aaaaa  u Listopad 26, 2008, 14:33:49
Imao sam priliku par puta doživjeti ove "avanture" i svaki put bilo je fenomenalno ovo se definitivno ne zaboravlja. Gardalend , Port Aventura i mnogi drugi zabavni sadržaji pomognu da se zaboravi na jako naporan put koji je bez noćenja trajao i po 30 ak do 40 sati...

išao bih svake godine da mogu.....   ::|

djelim mišljenje

mate

Posto dolazi vrijeme maturalnih putovanja prisjetio sam se svojeg koje je bilo prije 3 godine u periodu od 24.8. - 3.9.2006.Krajnje odrediste nam je bio Lloret de Mar, i posto je tomo vec otvorio ovu temu, stavit cu neke slike s svog maturalca, inace bus s kojim smo isli je EA Eurostar SHDL od Autoprijevoza RICH, sve je proslo bez ikakvih problema...

dio prvi - Italija, Francuska - put prema Spanjolskoj









dio drugi - Španjolska (Lloret,Barcelona...)



























dio treci - Francuska, Italija - povratak









svima preporucujem ovo putovanje jer se ima sto vidjeti, te svima koji idu zelim sretan i ugodan put, a ja se nadam da cu uspijet dobit neke slike od ove godine da vidim s cim su buduci maturanti isli na maturalac ;)


aaaaa

poslije pređenih par stotina hiljada kilometara na turističkim putovanjima definitivno moj izbof bi bio Barcelona odnosno Lloret de Mar. Inače za one koji ne znaju Lloret je smješten otprilike sat vremena vožnje do Barcelone. radi se o turističkom mjestu sa hotelima dok privatne kuce skoro da i ne postoje. Inače struktura  stanovništva je jako šarolika od Marokanaca, Tunižana, Turaka pa sve do Albanaca Srbijanaca . dakle radi se u glavnom o useljenicima koji su vlasnici trgovačkih ili ugostiteljskih objekata. Inače kada se radi o maturalcima nocni život je jako "buran" grad je prepun diskoteka od kojih se ističe diskoteka Hollywood u koju u glavnom svracaju sve ekskurzije sa područja bivše Juge. Nedaleko od Lloreta nalazi se i waterworld koji svi oni koji budu učestvovali u ovakvim turističkim aranžmanima obavezno bi trebali posjetiti. Kada se radi o samoj Barceloni koja je definitivno jedna od najljepših ali i najraznovrsnijih evropskih metropola, to je grad gdje svako ali baš svako može naći nešto za sebe. Onaj ko voli građevine može vidjeti građevine stila od prije 500 godina pa do onih najsavremenijih ...ko voli sport tu su sportski kompleksi Nou Camp i Mont Juick...onaj ko je ljubitelj mora tu je ogromna "Marina" a nedaleko od nje i jedan od najvecih akvarijuma u Evropi.... Dakle definitivno ko je u prilici ovaj aranžman nebi trebao propustiti u svakom slučaju...
Ah da zaboravih reci. Ovo je ipak forum o autobusima. Prvi put sam išao sa Neoplanom SP
spacelinerom i nisam bio odusevljen, drugi put sa Skylinerom zatim nekoliko puta sa Citylinerima, Setrom 217 i Top Lions Coachom...

Tlimfocit

samo da pitan kolegu: zar ste bili smješteni u FLAMINGU?????

mate

Citat: Tlimfocit  u Kolovoz 24, 2009, 23:14:17
samo da pitan kolegu: zar ste bili smješteni u FLAMINGU?????

aha, ali nama toliko smjestaj nije ni smetao, mi smo u sobama bili samo malo da ubijemo oko, tako da je nama bilo ok, a i uglavnom smo svaku vecer po drugim sobama spavali, pa cak i hotelima... :)
ovaj Flamingo je meni bio O.K,kao i u Jesolu di smo spavali na putu ka Spanjolskoj, dok u povratku u Alassiu je hotel bio katastrofa, ispod prozora je svakih 15ak minuta prolazio vlak...

Tlimfocit

ma Flamingo je zakon...ima bazen....bia san u njemu za Vaskrs

mate

Evo posto se vecina maturanata vratila iz Spanjolske, dobio sam informacije s cim su isli na putovanje - ovo je samo dio, jer jos nisam s svima se cuo, nazalost slike im nisu nesto posebno dobro ispale da bih stavljao na forum, te cu samo ukratko ovdje napisati...ostale podatke kad dobijem samo cu nadopisati, a ako bude koja kvalitetna slika budem ju dodao

Gimnazija Matija Mesic - MB O404 (VB Tours), Neoplan N 1116 (VB Tours), Neoplan N 316 SHDL (Bacmaga prijevoz)
Tehnicka skola SB - Man Lions Coach (Truck bus), Temsa Safari HD (Panturist)

aaaaa

Citat: mate  u Rujan 05, 2009, 19:28:49
Evo posto se vecina maturanata vratila iz Spanjolske, dobio sam informacije s cim su isli na putovanje - ovo je samo dio, jer jos nisam s svima se cuo, nazalost slike im nisu nesto posebno dobro ispale da bih stavljao na forum, te cu samo ukratko ovdje napisati...ostale podatke kad dobijem samo cu nadopisati, a ako bude koja kvalitetna slika budem ju dodao

Gimnazija Matija Mesic - MB O404 (VB Tours), Neoplan N 316 SHDL (Bacmaga prijevoz)
Tehnicka skola SB - Man Lions Coach (Truck bus), Temsa Safari HD (Panturist)

hajde sve nekako bi i moglo proci osim ove Temse..Sa Temsom Safari u Španiju??? Da je barem Diamond u pitanju ok međutim Safari definitivno nije za tako dalek put...

mate

Citat: aaaaa  u Rujan 05, 2009, 22:26:13
Citat: mate  u Rujan 05, 2009, 19:28:49
Evo posto se vecina maturanata vratila iz Spanjolske, dobio sam informacije s cim su isli na putovanje - ovo je samo dio, jer jos nisam s svima se cuo, nazalost slike im nisu nesto posebno dobro ispale da bih stavljao na forum, te cu samo ukratko ovdje napisati...ostale podatke kad dobijem samo cu nadopisati, a ako bude koja kvalitetna slika budem ju dodao

Gimnazija Matija Mesic - MB O404 (VB Tours), Neoplan N 316 SHDL (Bacmaga prijevoz)
Tehnicka skola SB - Man Lions Coach (Truck bus), Temsa Safari HD (Panturist)

hajde sve nekako bi i moglo proci osim ove Temse..Sa Temsom Safari u Španiju??? Da je barem Diamond u pitanju ok međutim Safari definitivno nije za tako dalek put...

da ti pravo kazem to me ne iznenaduje...prosle godine je isto ta Temsa isla (OS-230-IA) i nakon toga sam bio malo pricao s vozacem koji je isao s njom za Spanjolsku, da to bas nije za toliku relaciju, ali je dobro podnjeo taj napor...ali ipak od svih silnih buseva... :(

Tomek

Ne kužim, po čemu je Safari HD lošiji od Lion's Coacha? Mislim da je općenito Safari HD daleko podcjenjen autobus, redovito sam ih viđao po Londonu sa Poljskim registracijama, a od Poljske do Engleske nije baš samo tako.