Pozdrav iz omiša

Autor simun, Listopad 31, 2008, 13:57:58

simun

Ja sam novi,ova web stranica je jako dobro i  dobro sto se neko odlucio napravit.I drago mi je sta postoji ova stranica i nadam se da cemo se da cu vas bolje upozat i vi mene.Evo par rijeci o meni dolazim iz malog grada Omisa, volim kamione a pogotovo autobuse i nadam se da cu uskoro polozit za autobuse a vec iman polozeno za kamion..  pozdrav svima.

CroHerc

Dobrodošao

Nadam se da si hajdukovac fali nam takvih na chatu   ;) ;)

manoplan

#2
Citat: simun  u Listopad 31, 2008, 13:57:58
Ja sam novi,ova web stranica je jako dobro i  dobro sto se neko odlucio napravit.I drago mi je sta postoji ova stranica i nadam se da cemo se da cu vas bolje upozat i vi mene.Evo par rijeci o meni dolazim iz malog grada Omisa, volim kamione a pogotovo autobuse i nadam se da cu uskoro polozit za autobuse a vec iman polozeno za kamion..  pozdrav svima.

Citat: CroHerc  u Listopad 31, 2008, 20:15:18
Dobrodošao

Nadam se da si hajdukovac fali nam takvih na chatu   ;) ;)

Dobrodošao na forum.Pozdrav tebi i gradu gdje Cetina uvire u prekrasno Jadransko more.
Ovdje se navija za Setru, Neoplan-a ili Man-a (pa i za King Long), a ne za Hajduk ili Dinamo. ;).

mansg313


CroHerc

#4

[/quote]

Citat: CroHerc  u Listopad 31, 2008, 20:15:18




Dobrodošao na forum.Pozdrav tebi i gradu gdje Cetina uvire u prekrasno Jadransko more.
Ovdje se navija za Setru, Neoplan-a ili Man-a (pa i za King Long), a ne za Hajduk ili Dinamo. ;).
[/quote]

Rekao sam na chatu tamo mores o cem god hoces

mate


simun

nadam se da cemo se druzit i najdraza mi je marka MAN i NEOPLAN a ni ostali nisu loši :D
šimun