ex Laurus Zadar (ex Larus)

Autor kriticar, Studeni 02, 2008, 08:56:10

kuba

Ma svi ti busevi su u rasulu, svaki dan ih vidim u Zadru i nije čudo što još uopće voze.

Zadarsko dite

Citat: vozacxxl  u Travanj 22, 2009, 19:10:54
Larus je samo jedan od lešinara što su došle oglođati ono što je ostalo od Croatie zadar-line, a to su linije.
Prije Larusa su glođali;  Marijan Split, Presečki Krapina, AP Varaždin, AP Lika, itd.
Nisu krivi lešinari, nego onaj tko im je to dozvolio, a to je Ministarstvo.
Kako može netko dobiti koncesiju bez ijednog autobusa na linije koje se voze više od pedeset godina.
Larus nema nijedan autobus otplaćen, duguje svima, vozači svaka dva mjeseca produžuju ugovor o radu i tako već godinama.
Zašto se ne proda imovina Croatie zadar-line, da se zna pravi vlasnik, a ne  koncesije se dijele već više od deset godina
oćito je to nekome u interesu, samo nije vozačima i putnicima, na busevima piše nekoliko naziva tvrtki, putnik nezna sa kime putuje.



Imovina se prodaje ali neki zele zatajiti vlasnistvo nad srusenim autobusnim kolodvorom i sudskim sporom koji se vodi zbog rusenja i oduzimanja istog. Pa jos toga. A ogromni novci u pitanju.......

ist

Zna li netko kakav je njihov deal s makarskim Prometom? Ako je negdje napisano, izbrišite ovo pitanje

manoplan

Citat: ist  u Svibanj 07, 2009, 21:07:21
Zna li netko kakav je njihov deal s makarskim Prometom? Ako je negdje napisano, izbrišite ovo pitanje

Očito je neki deal između vlasnika u pitanju, jer su busevi još sa MA registracijama i natpisom Promet MA na vratima.
Najvjerojatnije su registrirani na Promet MA, dok ih Larus tj. gospon Klarić ne (ot)plati.

IKAS

Citat: vozacxxl  u Travanj 22, 2009, 19:10:54
Larus je samo jedan od lešinara što su došle oglođati ono što je ostalo od Croatie zadar-line, a to su linije.
Prije Larusa su glođali;  Marijan Split, Presečki Krapina, AP Varaždin, AP Lika, itd.
Nisu krivi lešinari, nego onaj tko im je to dozvolio, a to je Ministarstvo.
Kako može netko dobiti koncesiju bez ijednog autobusa na linije koje se voze više od pedeset godina.
Larus nema nijedan autobus otplaćen, duguje svima, vozači svaka dva mjeseca produžuju ugovor o radu i tako već godinama.
Zašto se ne proda imovina Croatie zadar-line, da se zna pravi vlasnik, a ne  koncesije se dijele već više od deset godina
oćito je to nekome u interesu, samo nije vozačima i putnicima, na busevima piše nekoliko naziva tvrtki, putnik nezna sa kime putuje.



Nisu baš svi lešinari,kako ti kažeš. Jesu neki,ali i to su ljudi koji,kao i svi,htio to priznat il ne,misle prvo na sebe. Tako,glupo je osuđivat ikoga,a na sebe prvoga ne pogledat.

kuba

Citat: manoplan  u Svibanj 07, 2009, 21:20:12
Citat: ist  u Svibanj 07, 2009, 21:07:21
Zna li netko kakav je njihov deal s makarskim Prometom? Ako je negdje napisano, izbrišite ovo pitanje

Očito je neki deal između vlasnika u pitanju, jer su busevi još sa MA registracijama i natpisom Promet MA na vratima.
Najvjerojatnije su registrirani na Promet MA, dok ih Larus tj. gospon Klarić ne (ot)plati.
Nije Klarić, nego Katić (za manoplana)  ;)

mansg313

Citat: kuba  u Svibanj 07, 2009, 22:29:48
Citat: manoplan  u Svibanj 07, 2009, 21:20:12
Citat: ist  u Svibanj 07, 2009, 21:07:21
Zna li netko kakav je njihov deal s makarskim Prometom? Ako je negdje napisano, izbrišite ovo pitanje

Očito je neki deal između vlasnika u pitanju, jer su busevi još sa MA registracijama i natpisom Promet MA na vratima.
Najvjerojatnije su registrirani na Promet MA, dok ih Larus tj. gospon Klarić ne (ot)plati.
Nije Klarić, nego Katić (za manoplana)  ;)
Lopov ostaje lopov bio Klarić ili Katić...jedan Cityliner danas prilikom paljenja na AK ostavio gusti crni oblak iza sebe >:(

5AR

Danas iznad Bakarskog zaljeva


maky

Danas sam se vozio u Larusovom Citylineru ex Promet Makarska. Naravno, autobus je več načet  silnom eksploatacijom tijekom svih ovih godina u PM-u, a sad i u Larusu, ali on je idalje, kakav god bio, za putnika odličan. Mehaniku neću spominjati jer o tome ne mogu sudit...


Ima sjedala kao neki Starlineri u kojima sam se vozio i koja su odlična.  Pomalo podsjećaju na fotelje i udobna su. Razmak među sjedalima je ogroman, jer sam i ja, a inače sam visok, imao mjesta napretek...


I da, uz ljubazne vozače, i cijena od Trogira do Splita je 12 kuna, što je iznimno primamljivo i privlači dosta putnika...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

kuba

Ajde nek ih je netko pohvalio, i ja sam zadovoljan sa sjedištima i vozačima a busevi kakvi, takvi su, bit će valjda bolje.  :D

ivan-x

Nadamo se da Larus neće dugo vozati linije Croatie Zadar line, neka registrira svoje linije pa neka voza.

5AR

Ponedjeljak u Kostreni


St!pe

Transliner na liniji Dubrovnik-Zadar
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

mansg313

Prinova u Larusu je  Neoplan Euroliner bijele boje.

Tomek