Jelinak, Žepče

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 16:01:47

lerotai

Citat: lav  u Ožujak 22, 2008, 13:21:39
Imali li Jelinak koji međunarodnu liniju za Njemačku,Austriju.......Ako imaju sa kojim busevima voze?

evo da dadem odgovor na ovo


jucer uvecer je viden jedan njihov neoplan na autocesti u njemackoj (oko mikena)
more biti da imaju nekakvu liniji ili su samo mozda uletili
po vrimenu i mjestu videna mogla bi biti linija sa polaskom u dortmundu/frankfurtu preko stuttgarta i mikena
no sikiriki

Dado_toping

Citat: aaaaa  u Kolovoz 20, 2008, 19:27:09
Citat: transturist  u Siječanj 10, 2008, 09:30:21
Kada vec pisemo o ovoj firmi ja  cu ispricati kako sam zapravo upamtio Jelinak kada sam vidio jedan njihov stari Transliner prije nekih 7 godina. Naime, bio sam prijatno iznenadjen kada sam na GP Kamensko izasao iz svog autobusa a iza mene je pristigao Jelinak. Posadu njihovog autobusa cinile su dvije mlade dame. U kratkom razgovoru sa njima kazale su mi da obje imaju D kategoriju i da osim njih nije bilo nikoga vise u posadi. Dakle dvije dame-djevojke obavile su liniju za Zadar. Po ovom dozivljaju Jelinak mi se odmah ucrtao u pamcenju.

Tačno tako. Ne znam ko je druga dama ali znam da je jedna zasigurno kćerka vlasnika firme (mislim da se zove Slavica nisam siguran). Pomenuta dama vozi već nekoliko godina i mislim da to radi iz puke dosade.  U posljednje vrijeme sve rjeđe...


Imaju tri cerke vlasnika firme Jelinak i sve tri voze,na jednu je registrovana ova firma u ZG zato sami sebi mogu biti kooperanti na linijama izmedju BIH i HR. :) :)

maky

Jučer je zeleni Cityliner ostao u kvaru u Solinu, bio sam na proputovanju pa nisam ništa bolje istraživao, vidio sam samo da shole prčka po motoru, putnici stoje vani, a jedan remen je na podu...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

stipe15

#48


mate


fifi

Danas na AS Zavidovici na relaciji Zadar-Usora






Dado_toping

#52
Isuzu ide skoro svaki dan onaj polazak u podne za Zenicu. ;)

mate

Neki dan je s AK Sl.Brod isao Iveco ZG-registracija,te ga je vozila vozacica... ;)
nazalost samo su nakratko bili na AK te nisam uspio ih uslikati...

Dado_toping

Citat: mate  u Prosinac 10, 2008, 14:53:11
Neki dan je s AK Sl.Brod isao Iveco ZG-registracija,te ga je vozila vozacica... ;)
nazalost samo su nakratko bili na AK te nisam uspio ih uslikati...


Mate to je bila ili Ana ili Dragica ili Kristina a koji je to tacno dan bio?!

mate

evo od danas tjedan dana,dakle 5.12.08.
na AK je bus bio oko 10 sati...

mate

Cityliner danas u Sl.Brodu...


mate

Cityliner ZG registracija u Sl.Brodu


Dado_toping

#58
Citat: mate  u Travanj 26, 2009, 20:34:33
Cityliner ZG registracija u Sl.Brodu

http://i285.photobucket.com/albums/ll78/mate88/Citylinerzg7900dhjelinak.jpg

Nepogresivi Mate ovaj neoplan danas iz Zagreba za Zenicu i jos bolja postava Spajo i Kristina ;)

Dado_toping

Evo ovog Neoplana od juce sa AK