Bosnaekspres, Doboj

Autor lav, Prosinac 04, 2007, 19:00:16

doBUS

Vozni park:
-Taz Dubrava                                                               reg.192-E-393
-Mercedes 404-Avtomontaza   (tamno crveni)             reg.027-J-461
-Mercedes Tourismo (bijeli)                                         reg.177-M-096
-Setra S 215 HD                                                          reg.528-T-421
-Setra S 215 HD                                                          reg.236-T-655
-VW LT                                                                        reg.436-M-199
-Mercedes Obradors                                                   reg.
-Mercedes Noge Touring                                             reg.436-M-198
-Neoplan Cityliner                                                       reg.205-T-368
-Setra S 140                                                               reg.???
-Sanos 315                                                                 reg.???
-Marbus Viveo (3 autobusa)                                       reg.???
-Scania Intercentry                                                     reg.???
-Setra S 215 H                                                            reg.??
-Iveco Dally                                                                 reg.E04-M-341
-Mercedes Tourismo (ex-Postbus)                              reg.T70-E-648




stf_petar

#106
Citat: busfan  u Lipanj 15, 2009, 13:30:43
Evo i Obradorsa, prednja maska kao u Eurolinera. Moguce da je ex Cosmos



jeste od cosmos-a, skoro sam se vozio s njim u lošem je stanju unutra a i motor

stf_petar

#107




mercedes na liniji Banja Vrućica - Novs Sad, silodni izgleda al je neudoban poprilično, ne bi valjalo ic s njim do Ns




zile_driver

Citat: busfan  u Listopad 18, 2009, 12:02:55
Novost ;)


Ovaj mercedes stalno drzi relaciju za Novi Sad

mate

Marbus (K55-O-085) u Bos.Brodu, nakon dolaska iz Sarajeva


elvis

#110
Evo ga premijerno i treci MARBUS


stf_petar

#111
evo ga mercedes 350 tourismo (T70 - E - 648) na liniji iz Banje Vrućice za Ns, putnika slabo kao i obično, bus je solidnom stanju a i vozač ga čuva samo je pitanje dokle će biti takav ???





a evo malo i enterijera


elvis

Citat: stf_petar  u Srpanj 01, 2010, 20:05:50
bus je solidnom stanju a i vozač ga čuva samo je pitanje dokle će biti takav ???

Nijedan autobus nije vjecan pa ni ovaj,ako ga vozac cuva potrajat ce,tako da ne znam cemu to pitanje dokle ce biti takav?

stf_petar

#113

bus je dobar to stoji, problem je što bosna loše održava svoja vozila,vidio sam i čuo, a mislim da je vrlo bitno

elvis

Istina je da nisu imali odrzavanje sto ih je i odvelo na rub propasti,ali po ovom sto se sad moze vidjeti novi vlasnik je ulozio ogromna sredstva u vozni park i sumnjam da ce dopustiti da se to raspadne

stf_petar

to si u pravu potpuno, učinjene su velike promjene i nadam se da će bit dobro ;)

arsenal

MB tourismo jutros u Boki, linija Doboj-Herceg Novi.




stf_petar


đivo

Marbus u društvu N116 Croatie busa


Miden

07. 05. 2011. u Živinicama

Uploaded with ImageShack.us