Bosnaekspres, Doboj

Autor lav, Prosinac 04, 2007, 19:00:16

setrass

mislim da je ovo nekad bilo "cosmos" -ovo

busfan

Citat: setrass  u Siječanj 18, 2010, 19:45:10
mislim da je ovo nekad bilo "cosmos" -ovo
I ja pretpostavljam da je tako

busfan


doBUS

Da sivi Marbus,i Iveco Dally u kratkorcnom planu jos 5 autobusa

busfan

Danas Marbus na liniji Beograd-Doboj. Znas li koje autobuse planiraju?

The_Dubster


doBUS


busfan

Citat: The_Dubster  u Veljača 03, 2010, 21:29:30
slike ???

Bice ako Bog da ;) Danas sam se mimoisao s njim, ja sa autom pa u brzini nisam uspio. Mislim da je polovan od nekog slo prevoznika, tamnija siva ili plava boja a ima zvjezdice po autobusu
Vidjao sam taj autobus na forumu mislim, ali se ne mogu sjetiti prevoznika

doBUS

Citat: busfan  u Veljača 03, 2010, 22:14:37
Citat: The_Dubster  u Veljača 03, 2010, 21:29:30
slike ???

Bice ako Bog da ;) Danas sam se mimoisao s njim, ja sa autom pa u brzini nisam uspio. Mislim da je polovan od nekog slo prevoznika, tamnija siva ili plava boja a ima zvjezdice po autobusu
Vidjao sam taj autobus na forumu mislim, ali se ne mogu sjetiti prevoznika

Moguce da je ovaj ;)

busfan

Jeste taj model ali mislim da nije taj. Prije ce biti Izletnik Celje, ali opet kazem nisam siguran jer sam se u bezini mimoisao s njim

ist

Livnobus ima tri ovakva, s tim da jednog već mjesecima pokušavaju ponovno osposobiti. Dobri su za kraće relacije i izletničke vožnje

busfan

Citat: ist  u Veljača 04, 2010, 16:26:14
Livnobus ima tri ovakva, s tim da jednog već mjesecima pokušavaju ponovno osposobiti. Dobri su za kraće relacije i izletničke vožnje

Danas opet na liniji za Beograd, mislim da ima cca 250-300km. Putuje se mislim oko 6 sati

doBUS

Citat: busfan  u Veljača 04, 2010, 11:03:35
Jeste taj model ali mislim da nije taj. Prije ce biti Izletnik Celje, ali opet kazem nisam siguran jer sam se u bezini mimoisao s njim

Meni rodjak  radi u BE i kaze da je Marbus sive boje ja ga nisam imao priliku vidjeti

busfan

Citat: doBUS  u Veljača 04, 2010, 18:54:32
Citat: busfan  u Veljača 04, 2010, 11:03:35
Jeste taj model ali mislim da nije taj. Prije ce biti Izletnik Celje, ali opet kazem nisam siguran jer sam se u bezini mimoisao s njim

Meni rodjak  radi u BE i kaze da je Marbus sive boje ja ga nisam imao priliku vidjeti

I danas sam ga vidio ali iz daljine, upravu si jeste sivi ali cini mi se da sam vidio zvjezdice, a ne kocke kao u onog sto si postavio. Opet kazem nisam bas 100% siguran jer sam u brzini vidio

amar

pa vidis kakvi su vremenski uslovi taj dan bili, nebi nista dobili stim sto bi je oprali