Transturist, Tuzla – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 22:38:58

mate

Upravo tako, vrh vrhova, zahvaljujuci ljubaznoj posadi Starlinera, na njegovoj prvoj linijskoj voznji sam ga razgledao i slikao do detalja, imaju slike na prijasnjim stranama.. ;D

amar

Da vidio sam, pa stvarno bi bilo pravo ruzno da ovakav autobus voze odvratni vozaci

transturist

Nije me bilo duze vrijeme ali evo dvije fotografije za povratak.

Skyliner odmara na suncu.


kao i Man i Neoplan.


5AR


Tomek


elvis

Svidjelo se onom ko se pita za to sta ce se ugraditi,a o ukusima se ne raspravlja :)

damir050

Taj Bus  je imao udes ja  Mislim u Njemackoj

transturist

Iz prve ruke, autobus je imao udes prije 4 godine na karauli, dakle na putu Tz-Sarajevo. Odvezen je na popravku u Jelah i nakon sto je ta radionica zapala u probleme i nisu uspjeli da ga zavrse u dogovorenom roku mi smo da ne bi cekali jos ko zna koliko uzeli ovu masku jer je bila pripremljena za drugi Transliner od nekog privatnika iz Hrvatske. Uglavnom, bosanska posla i majstori.

busfan

Citat: transturist  u Ožujak 02, 2010, 08:06:35
Iz prve ruke, autobus je imao udes prije 4 godine na karauli, dakle na putu Tz-Sarajevo. Odvezen je na popravku u Jelah i nakon sto je ta radionica zapala u probleme i nisu uspjeli da ga zavrse u dogovorenom roku mi smo da ne bi cekali jos ko zna koliko uzeli ovu masku jer je bila pripremljena za drugi Transliner od nekog privatnika iz Hrvatske. Uglavnom, bosanska posla i majstori.
Da nema vise od 4god? Ja sam tad prosao, ako se dobro sjecam prednjim kraje je udario u neki nasip zmelje ili tako nesto

transturist

Vise se ni ja ne sjecam tacno, lete ove godine druze busfan.

busfan

Citat: transturist  u Ožujak 02, 2010, 12:20:07
Vise se ni ja ne sjecam tacno, lete ove godine druze busfan.
U pravu si druze, lete godina. Ni ja nisam siguran, ali pretpostavljam po tome sto sam negdje do 2005. cesto isao za Sarajevo po njemacku vizu, a od 2005. mislim da nisam bio nijednom  :-\
Sjecam se da je tad taj autobus za nase uslove bio medju najboljima koji se mogu sresti  ;)

mate

Troosovinac na liniji Tuzla - Dortmund


The_Dubster

izgleda da popravljeni euroliner sad fercera pravo. jutros kad sam pošao na fax vidim ga iz sarajeva prema tuzli, a kad sam pošao kući, bio je na dolaznim peronima spreman ponovo za tuzlu

elvis

Moze biti,ako je bas taj od 4 koliko ih ukupno imaju

DANI

taki euroliner sam u ponedjeljak na erdbergu vidio ..  jel znas dal imaju putnika za bec i za dortmund ??