Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

im

šleper kita i bojei bit ce ko novi  ;D

Tomek

Ovi SL 2x2 su u Hrvatskoj osuđeni na propast. ZET-ov SL232 se već godinama prodaje i stoji, Auto Saraja SL262 isto tako stoji i propada u Sesvetama, a sad još i ovi.

Shole

Ovo mi je definitivno najjače komentar ovih SL-ova

Citat: Bari  u Studeni 22, 2011, 00:20:12
Izgledaju kao da su već bili u Imotskom  ;)


Meni stvarno nije jasno šta su oni radili snjima, i kako je to uopće u Sloveniji uspjelo prolazit tehnički.  Naši Riječki su 1997. godište i imaju u prosjeku oko milijon (neki 800, neki 1 200) i u odnosu na ove izgledaju kao da su 2007. g

mate

Vw vukovarskih tablica bez ikakvih oznaka vlasnika


zsubic3

Mislim da je ovaj Vw od Compakt-a.
Prije je bio od Slavonija busa ak se ne varam. ;D

mate

Ex. Slavonija Bus je to znam, samo nisam bio znao gdje je sada. Kolega, hvala na pomoci ;)

zlikowszky

#336
Citat: nidi  u Studeni 21, 2011, 22:53:40
Evo par buseva koji stoje u dugopolju kod MAN importera, pise na njima veolia ali ne znam gdje ih staviti jer neki imaju nalijepnicu SLO na zadnjoj strani, pa eto nek ih netko prebaci gdje misli da pripadaju...


Malo ću se vratiti unatrag, nemojte mi zamjeriti, ali 99.99% sam siguran da su ovi ex Certus Maribor, a Veolia je preuzela onomad Certusa.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

COVIK

Prinova u Omišu,vlasnik je poznat al dok ne dobije HR tablice i naziv firme neka ga tu.





...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

mikseta

Zar je kupio autobus, a firmu jos nije otvrio?

Marek


tomekk

Slika je očajna, al po boji mi se čini da je Master od Podravina express toursa iz Molva...Jesi bar zapamtio rege?
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Marek

Citat: tomekk  u Siječanj 06, 2012, 00:20:25
Slika je očajna, al po boji mi se čini da je Master od Podravina express toursa iz Molva...Jesi bar zapamtio rege?

Nije Podravina express...slika je od jučer i vuče me da je ime tvrtke kao neka ptica ili slično.

zsubic3

#342
Citat: Marek  u Siječanj 06, 2012, 00:18:16

Vlasnik je Dražen Jagić iz Podravskih sesveta.
Firma se zove
Proizvodno uslužna zadruga Jagić.

Winamp

Bijeli Iveco Daily 1998 god. reg. Du 798 FF

Kome pripada?

miky

Duško Drapić, ima Mercedesa 0303 Auwerter i Setru S315HD ex DU352AC.