Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

Winamp

#345
Citat: miky  u Siječanj 13, 2012, 00:21:38
Duško Drapić, ima Mercedesa 0303 Auwerter i Setru S315HD ex DU352AC.

Hvala

zagorec

viđen sivi man lions coach ex nino tours kod jednog mehaničara blizu krapine čiji je ?????

Tomek

Večeras viđen Isuzu Turquoise najnovije generacije kakav je dosad imao jedini Presečki, bijele boje, bez natpisa vlasnika i registracijama ZG-4102-EB

martin

Citat: zagorec  u Veljača 04, 2012, 22:31:36
viđen sivi man lions coach ex nino tours kod jednog mehaničara blizu krapine čiji je ?????
Neka gradjevinska firma ga kupila,a bogme ce mehanicar imat posla oko njega buljimir
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil


martin

Pa nece valjda oko ciscenja,bus je lezao godinu dana da se nije pomaknuo s mjesta i dosta posla oko njega ima da se dovede u red >hammer<
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

Tomek

Veći problem je bio šta je bio komplet trul ispod. To je Transtoni kupio iz Slovenije, a onda uvalio Nino Toursu, al kod Nino Toursa nije ostao dugo.

martin

Trans Toni kupio od MAN IMPORTERA a oni 2 kom od KORATUR iz SLO,a drugi potpuno isti zavrsio u CZT,a ta trulez isto spada u lose stanje pored jos dosta toga... :(
SETRA Fahrzeuge Omnibusse mit Stil

nidi

*****  V     O      L       V       O   *****

shef

Ma daj, ovo je priča za naivce.
Malo sam i ja "pronjuškao", ovo je #86 Mercedes Citaro O530GÜ vlasništvo Autobus AG Liestal (Švicarska), reg. oznake BL20746, inače je godište 2010.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

Ciji je ovo Sprinter, rege su ZG-4454-AC, nisam uspio prici blize, nekakav natpis na vratima stoji


maky

Danas u Splitu na tehničkoj stanici vidio VDL Berkhoff Axial austrijskih zoll tabli. Zna li itko išta o tome?!  ???

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

telige

Citat: maky  u Ožujak 09, 2012, 16:25:34
Danas u Splitu na tehničkoj stanici vidio VDL Berkhoff Axial austrijskih zoll tabli. Zna li itko išta o tome?!  ???

Možda Otisak?
Nema me.

COVIK

Citat: telige  u Ožujak 09, 2012, 20:12:26
Citat: maky  u Ožujak 09, 2012, 16:25:34
Danas u Splitu na tehničkoj stanici vidio VDL Berkhoff Axial austrijskih zoll tabli. Zna li itko išta o tome?!  ???

Možda Otisak?

A da nije lavanda?
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

tomekk

Hmmm, ne znam dal bi ovog smjestio k Škrebu, Čazmi ili pak nekom drugom  :-\

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga